Kategorie Informace
Pokladní Přidat událost
Вояджер: Подорож у нескінченність + Земля з МКС
01 srpna 2026 so. 17:00

Вояджер: Подорож у нескінченність + Земля з МКС

Cena: 400-500 UAH

Киевский планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3 (метро «Олимпийская»)
Koupit vstupenku
400-500 UAH
Koupit vstupenku
Zbývá před akcí 6 dnu 17 hodin 39 minut
Вояджер: Подорож у нескінченність + Земля з МКС
Trvání události — 43 minut.
17:00 01 srpna
Киевский планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3 (метро «Олимпийская»)

O akci

Пропонуємо обрати мову перегляду!

Доступні мови перегляду шукайте в описі екскурсійних програм та звертайтеся до представників Київського Планетарію щодо свого вибору мови.

 

Вояджер: Подорож у нескінченність.

                      Кожен відвідувач зможе не просто отримати цікаву пізнавальну інформацію про найбільш знаменну космічну місію в історії людства, а матиме унікальну можливість стати безпосереднім учасником приголомшливої подорожі Всесвітом. 1977 року було запущено два космічних апарати для дослідження найвіддаленіших планет Сонячної системи: Юпітера, Сатурна, Урана, Нептуна та їхніх супутників.

Ці космічні апарати збагатили нас знаннями про далекі світи. Тепер, через майже п’ять десятирічь, вони досліджують міжзоряний простір… і ми зможемо побачити планети-гіганти очима космічних апаратів “Вояджер” та повторимо їхню подорож.

Земля з МКС.

                      Гігантський об’єкт у космосі – Міжнародну космічну станцію – скорочено називають “МКС”. Цей створений людиною штучний острів, облітає планету за 90 хвилин. Там позмінно працюють шестеро космонавтів, які проводять експерименти, дослідження та спостереження за Землею і космосом загалом. Зміна триває півроку. На МКС не надто багато ілюмінаторів. Але тут є місце, звідки відкривається чудовий вид: “Купол” із сімома віконцями. Через віконця Купола завжди можна побачити Землю, і саме тут астронавти насолоджуються неймовірними краєвидами. Поглянемо, який вигляд звідси має наша Земля. З висоти чотирьохсот кілометрів над поверхнею Землі.

 

Контент з анімацією та цікавими героями особливо до вподоби дитячій аудиторії, яка краще сприймає інформацію про оточуючий світ в інтерактивно-ігровій формі.

Мова: українська, англійська.

Тривалість: 43 хвилини.

Рекомендований вік: 9+

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь-якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повітряною тривогою, карантинними обмеженнями, пов’язаними з епідемічними, техногенно-екологічними чи іншими видами небезпеки, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує повторне використання (обмін) будь-якого квитка на квитки на аналогічні чи інші події, повнокупольні сеанси відповідно до номіналу.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцептованою наявністю факту придбання квитка.

Jiné termíny
27 čvc, pondělí
300-400 UAH
28 čvc, úterý
29 čvc, středa
02 srp, neděle
03 srp, pondělí
04 srp, úterý
05 srp, středa
08 srp, sobota
09 srp, neděle
11 srp, úterý
12 srp, středa
15 srp, sobota
16 srp, neděle
18 srp, úterý
19 srp, středa
22 srp, sobota
26 srp, středa
Informujte mě o zahájení prodeje
Předobjednávka
Заявка на промо-код