Рус Укр Eng
Categories Information
22 November - 08 December

Stormy Planet + Strange Satellites

100-500 грн

Kyiv planetarium
Kiev, Velyka Vasylkivska St, 57/3
Select date

Tickets for "Stormy Planet + Strange Satellites"

The duration of the event — 45 minutes.
22 Nov, Friday
22:00
500 грн
Buy tickets
23 Nov, Saturday
16:00
100-200 грн
Buy tickets
22:00
500 грн
Buy tickets
24 Nov, Sunday
16:00
100-200 грн
Buy tickets
22:00
500 грн
Buy tickets
26 Nov, Tuesday
21:00
500 грн
Buy tickets
27 Nov, Wednesday
17:00
500 грн
Buy tickets
28 Nov, Thursday
21:00
500 грн
Buy tickets
29 Nov, Friday
22:00
500 грн
Buy tickets
30 Nov, Saturday
17:00
150-300 грн
Buy tickets
22:00
500 грн
Buy tickets
01 Dec, Sunday
22:00
500 грн
Buy tickets
02 Dec, Monday
16:00
500 грн
Buy tickets
03 Dec, Tuesday
16:00
500 грн
Buy tickets
04 Dec, Wednesday
17:00
500 грн
Buy tickets
05 Dec, Thursday
21:00
500 грн
Buy tickets
06 Dec, Friday
22:00
500 грн
Buy tickets
07 Dec, Saturday
17:00
150-300 грн
Buy tickets
22:00
500 грн
Buy tickets
08 Dec, Sunday
22:00
500 грн
Buy tickets

About the show

Буремна планета

Вулкани, землетруси — ці катастрофічні явища в одну мить руйнують наші уявлення про непорушність земної тверді. Але вона починає рухатися не лише під час цих явищ. Земля перебуває в постійному русі. І це не просто обертання планети навколо Сонця. Рухається земна кора. Усюди і завжди. Які сили надають руху цілим континентам і змушують здійматися гори, змінюючи обличчя планети? Шоу переносить глядача в глибини Землі, знайомлячи з причинами виникнення вулканів і землетрусів, дрейфом континентів.

Повнокупольна програма, виробництво: Україна, Мова: Українська, Тривалість: 28 хв., Рік: 2018, Вік: 9+

Дивні супутники

У 1610 році Симон Марій і Галілео Галілей вп’ятеро збільшили кількість відомих людству «Місяців», виявивши чотири великих супутника Юпітера. Наша Сонячна система на сьогодні містить 178 відомих супутників навколо 8 планет. Навіть при такій кількості, планети часто затьмарюють свої супутники просто завдяки розмірам. Але з розвитком технології, ці менші тіла Сонячної системи дивують своїми ландшафтами і умовами поза межами нашої уяви. Тепер супутники привертають більше уваги ніж їх батьківські планети завдяки характеру. Приєднуйтесь до подорожі до деяких з найхолодніших, найжорстокіших та абсолютно дивних світів.

Рік: 2012, Aayushi Animations, 17 хв, 9+

Pre-order