Рус Укр Eng
21 August - 08 September

Stormy Planet + Strange Satellites

100-500 грн

Kyiv planetarium
Kiev, Velyka Vasylkivska St, 57/3
Select date

Tickets for "Stormy Planet + Strange Satellites"

The duration of the event — 45 minutes.
21 Aug, Wednesday
14:00
100-200 грн
Buy tickets
22 Aug, Thursday
17:00
150-300 грн
Buy tickets
23 Aug, Friday
16:00
100-200 грн
Buy tickets
24 Aug, Saturday
16:00
100-200 грн
Buy tickets
25 Aug, Sunday
16:00
100-200 грн
Buy tickets
26 Aug, Monday
16:00
100-200 грн
Buy tickets
22:00
500 грн
Buy tickets
27 Aug, Tuesday
16:00
100-200 грн
Buy tickets
28 Aug, Wednesday
14:00
100-200 грн
Buy tickets
29 Aug, Thursday
16:00
100-200 грн
Buy tickets
30 Aug, Friday
15:00
100-200 грн
Buy tickets
31 Aug, Saturday
16:00
100-200 грн
Buy tickets
01 Sep, Sunday
16:00
100-200 грн
Buy tickets
02 Sep, Monday
18:00
150-300 грн
Buy tickets
22:00
500 грн
Buy tickets
03 Sep, Tuesday
16:00
100-200 грн
Buy tickets
19:00
150-300 грн
Buy tickets
04 Sep, Wednesday
15:00
100-200 грн
Buy tickets
05 Sep, Thursday
17:00
150-300 грн
Buy tickets
06 Sep, Friday
16:00
100-200 грн
Buy tickets
07 Sep, Saturday
16:00
100-200 грн
Buy tickets
08 Sep, Sunday
16:00
100-200 грн
Buy tickets

About the show

Буремна планета

Вулкани, землетруси — ці катастрофічні явища в одну мить руйнують наші уявлення про непорушність земної тверді. Але вона починає рухатися не лише під час цих явищ. Земля перебуває в постійному русі. І це не просто обертання планети навколо Сонця. Рухається земна кора. Усюди і завжди. Які сили надають руху цілим континентам і змушують здійматися гори, змінюючи обличчя планети? Шоу переносить глядача в глибини Землі, знайомлячи з причинами виникнення вулканів і землетрусів, дрейфом континентів.

Повнокупольна програма, виробництво: Україна, Мова: Українська, Тривалість: 28 хв., Рік: 2018, Вік: 9+

Дивні супутники

У 1610 році Симон Марій і Галілео Галілей вп’ятеро збільшили кількість відомих людству «Місяців», виявивши чотири великих супутника Юпітера. Наша Сонячна система на сьогодні містить 178 відомих супутників навколо 8 планет. Навіть при такій кількості, планети часто затьмарюють свої супутники просто завдяки розмірам. Але з розвитком технології, ці менші тіла Сонячної системи дивують своїми ландшафтами і умовами поза межами нашої уяви. Тепер супутники привертають більше уваги ніж їх батьківські планети завдяки характеру. Приєднуйтесь до подорожі до деяких з найхолодніших, найжорстокіших та абсолютно дивних світів.

Рік: 2012, Aayushi Animations, 17 хв, 9+

Pre-order