Рус Укр Eng
Categories Information
Денний квиток з 10:00 до 19:00 до Музею становлення української нації
18 - 30 June 2021

Денний квиток з 10:00 до 19:00 до Музею становлення української нації

Price: 220 uah

Музей становления украинской нации
г. Киев, ул. Лаврская, 27
Select date

Order tickets for "Денний квиток з 10:00 до 19:00 до Музею становлення української нації"

The duration of the event — 120 minutes.
18 Jun, Friday
09:00
220 uah
Buy tickets
19 Jun, Saturday
09:00
220 uah
Buy tickets
20 Jun, Sunday
09:00
220 uah
Buy tickets
21 Jun, Monday
09:00
220 uah
Buy tickets
22 Jun, Tuesday
09:00
220 uah
Buy tickets
23 Jun, Wednesday
09:00
220 uah
Buy tickets
24 Jun, Thursday
09:00
220 uah
Buy tickets
25 Jun, Friday
09:00
220 uah
Buy tickets
26 Jun, Saturday
09:00
220 uah
Buy tickets
27 Jun, Sunday
09:00
220 uah
Buy tickets
28 Jun, Monday
09:00
220 uah
Buy tickets
29 Jun, Tuesday
09:00
220 uah
Buy tickets
30 Jun, Wednesday
09:00
220 uah
Buy tickets
Pre-order