Categories Information
Cashier Add new event
27 March 2026 Fri. 18:00

"Щоб я так жив, або у Києві на Подолі 2" (камерна сцена)

Price: 400-450 UAH

Ivan Kozlovsky Art and Concert Center
Kiev, Hrushevskyy St, 50B
Buy tickets
400-450 UAH
Buy tickets
Left to event 43 days 8 hours 24 minutes
"Щоб я так жив, або у Києві на Подолі 2" (камерна сцена)
The duration of the event — 145 minutes.
18:00 Doors open: 17:40 27 March
Ivan Kozlovsky Art and Concert Center
Kiev, Hrushevskyy St, 50B

About the show

Комедія" "Щоб я так жив, або у Києві на Подолі 2"- це історія двох сімей, які живуть в одному з подільських двориків повоєнного Києва. Одеський, а точніше подільський смачний гумор сипле перцем жартів та сороміцьких "приколів", які супроводжують карколомні пригоди смішних, а насправді добрих киян , які любляться та сваряться, залицяються та женяться і врешті святкують найкраще свято на світі. Це Свято має назву Життя.

"Де ковбаса і чарка, там минеться сварка - кажуть глядачі вистави, і підіймають келихи разом з героями п'єси за Мир на Київських горах.

Глядачі, які полюбили виставу " У Києві на Подолі, або Гдє ві сохнітє бєльйо" отримають радість від продовження анекдотичних біографій улюблених героїв- дільничного міліціянта Собачка, що сповідує ідею "Вип'ю тут, бо на тім світі не дадуть", та опікуємих ним типів київської околиці.

Автор і Художній керівник постановки Володимир Петранюк, Заслужений діяч мистецтв України, Лавреат премії Богдана Хмельницького.

Режисерка - Маріамна Капітула

Художниця постановниця - Валентина Кузьмічова

Музичне оформлення - Дмитро Добрий-Вечір

Вистава на дві дії!

Тривалість 2 год. 25 хв. з антрактом (15 хв.)

УВАГА!

МКЦ ім. І. Козловського має свою особливість: сцена та глядацький зал – це єдиний простір, тому вхід до залу після 3-го дзвінка неможливий.

Notify me about the start of sales
Pre-order
Заявка на промо-код