Categories Information
Cashier Add new event
Lady Gaga, Adele, Lana Del Rey у виконанні симфонічного оркестру
06 July 2024

Lady Gaga, Adele, Lana Del Rey у виконанні симфонічного оркестру

Tickets selling was stopped
But you can see the other events in category «A-CONCERT»

Тераса River Mall
Дніпровська набережна, 12

About the show

Пісні Lady Gaga, Adele та Lana Del Rеy у виконанні симфонічного оркестру від A CONCERT 6 липня на терасі ТРЦ River Mall!


ПЕРЕГЛЯНУТИ ВСІ ПОДІЇ ВІД A CONCERT: https://bit.ly/4dMUlHM

На вас чекає програма, в якій ми об’єднали хіти відомих співачок у симфонічній обробці! Музиканти оркестру GosOrchestra виконають пісні Bad Romance, Poker Face, Someone Like You, Hello, Summertime Sadness, Young And Beautiful та багато інших. Жодна композиція не залишить вас байдужими!


Переглянути програму події


Звучання улюблених композицій доповнить атмосферна локація з найкрасивішими заходами сонця на лівому березі Києва. До того ж на терасі знаходиться бар із прохолодними напоями на будь-який смак!


Місце: тераса River Mall (3 поверх ТРЦ), Дніпровська набережна, 12

Дата: 6 члипня

Час: 19:00 (локація відкрита з 18:00)


На кожну подію від A CONCERT доступні три типи квитків:

— сидячі місця біля сцени;

— місця за VIP-столиками, де працюють офіціанти;

— «фан-зона»: доступ до тераси без резервування сидячого місця.


Програма прозвучить у виконанні GosOrchestra — симфонічного оркестру, створеного для висококласного супроводження популярної музики. Колектив складається з професіоналів своєї справи та має в репертуарі понад 200 композицій різних жанрів в авторських аранжуваннях.


Важлива інформація для відвідувачів: https://bit.ly/aconcertinfo


A CONCERT — це організатор концертів симфонічної музики, джазу та інших форматів якісного дозвілля. Проєкт з'явився в 2023 році як відповідь на виклики часу — адже мистецтво було і залишається для нас підтримкою та втіхою в темну годину. Музика, локація, світло, звук, сервіс — наша команда робить все можливе для того, щоб кожен гість нашої події після концерту вийшов з приємними емоціями. Обирайте наші події — і ви переконаєтеся в цьому самі!


Частину вартості кожного проданого квитка, а також кошти, зібрані завдяки проведенню благодійних аукціонів, ми передаємо на благодійність. В 2023 році таким чином ми зібрали на потреби фондів та конкретних підрозділів ЗСУ більше 1 млн гривень. В 2024 ми прагнемо збільшити цю суму ????


Підписуйтесь на соціальні мережі проєкту, щоб слідкувати за анонсами та отримувати важливу інформацію!

https://www.instagram.com/a.concert.official/

https://www.facebook.com/a.concert.official/


Не підходить дата? Події від A CONCERT проходять щотижня, тож обирайте програму, час та локацію з повного списку концертів!

Pre-order
Заявка на промо-код