About the show
День святого Патрика є найбільшим національним святом ірландців усього світу. 17 березня, коли відзначають свято, за поширеною легендою, у 461 році помер Святий Патрик, перший єпископ, заступник і борець за волю Ірландії.
Вже в ХХ столітті свято стало популярним у континентальній Європі, а з настанням ери глобалізації з середини століття про День святого Патрика стало відомо у цілому світі.
Пропоную нашій поетичній спільноті відзначити цей день читанням лімериків! ![]()
Лі́мерик — жанр гумористичної поезії, що походить з Ірландії та Великої Британії. Це жартівливі епіграми на будь-яку тему, для яких характерні комічні або гротескні елементи, парономазії, каламбури, гра слів. Це є п'ятирядковий вірш, що має риму за схемою aabba, з тристопним анапестом у першому, другому і п'ятому версах та двостопним — у третьому й четвертому. Проте система римування може бути порушена, як і кількість стоп у віршованому рядку, оскільки головним у лімерику є розкута інтонаційно-синтаксична структура.
За однією версією, жанр лімерика походить від імпровізованої англійської чи ірландської застільної або солдатської пісні XVIII століття, що мала приспів «Чи приїдеш ти в Лімерик?» («Will you come up to Limerick»). За іншою версією, назва жанру походить безпосередньо від ірландського міста Лімерик.
Умови входу 一 100 грн та замовлення на барі.
Місце зустрічі: кав'рня "Drip Coffee Buffet" (ст. м. Палац "Україна", вул. Велика Васильківська, 122).
https://www.facebook.com/profile.php?id=6155379845...
Тел. для довідок: +380 50 758 6462
Організатор — Андрій Рассказов-Ковалевський.
DCB — завжди є світло!
Chat