Categories Information
Cashier Add new event
Повнокупольна програма звуко-резонансної терапії «Зцілення ЗвукОМ»
24 March 2023

Повнокупольна програма звуко-резонансної терапії «Зцілення ЗвукОМ»

Tickets selling was stopped
But you can see the other events in category «Planetarium»

Kyiv planetarium
Kyiv, Velyka Vasylkivska St, 57/3

About the show

В цей період складних випробувань для нашої держави та кожного з нас в боротьбі за Незалежність, надзвичайно важливо бути сильними та відновлювати себе.

Сила Віри та Добра обов’язково переможе!

Першими програмами Київського Планетарію в рамках мистецького проекту ARTSpace після відновлення роботи є серія особливих повнокупольних програм звуко-резонансної терапії «Зцілення ЗвукОМ» у форматі 360°.

Зцілення звуком стародавніх дзвонів-Біл

Благостна частота 432 Гц.

Протягом багатьох століть у всіх країнах та традиціях, гармонійне звучання Біл використовувалося як спосіб зцілення та заспокоєння емоцій.

Запрошуємо Вас наповнитися позитивними вібраціями та благодійним дзвонарним звучанням в поєднанні з повнокупольними проекціями 360 ⁰ на найбільшому куполі країни, розслабити тіло та відпустити гнітючі думки, поринувши у вільний внутрішній політ мікрокосмосу.

Кожен буде мати свої переживання. І кожен отримає те, що саме йому треба сьогодні. Кому розслабитися, кого понесе на хвилях пам'яті в безтурботне дитинство, а хтось, можливо, переживе моменти злиття з Космічною Свідомістю Всесвіту.

Звучання дзвонарних інструментів, таких як біли і тибетські співочі чаші, доповнені мелодійними дзвіночками та ксилофонами, допомагає людині звільнитися від втоми і стресу, м'язових блоків і затисків у тілі, як результат - покращуються сон і самопочуття, відновлюється гармонійний психоемоційний стан, відбувається тонке налаштування всього організму на здоровий лад, відступають занепокоєння та метання у думках, розум стає спокійним і ясним, з'являється новий, свіжий погляд на життя.

Гармоніки та обертони допомагають збалансувати нервову систему та можливість «перезавантаження», зцілюючи впливають на всю людську систему загалом, дають можливість звільнитися від постійного стану контролю та в'їдливих думок, негативні емоції та хаос думок зупиняються, відновлюються початкові вібрації всього тіла та внутрішніх органів, наше єство вирівнюється і відбувається гармонізація всього організму.

Пориньмо разом до Космічного спокою та рівноваги!

Проведе звукову медитацію - Олег Мигаль, фахівець з цілительного звучання, практик Реалізації.

Захід пройде під гаслом:

«Через терні до зірок»!

До зустрічі під зоряним куполом Київського Планетарію!

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни (зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:30 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Pre-order
Заявка на промо-код