Categories Information
Cashier Add new event
Пригоди Хрумки в зимовому лісі + Космічна вікторина
29 November - 16 December 2022

Пригоди Хрумки в зимовому лісі + Космічна вікторина

Price: 200-250 UAH

Kyiv planetarium
Kyiv, Velyka Vasylkivska St, 57/3
Select date
200-250 UAH
Select date

Order tickets for "Пригоди Хрумки в зимовому лісі + Космічна вікторина"

The duration of the event — 50 minutes.
29 Nov, Tuesday
14:00
200-250 UAH
Buy tickets
03 Dec, Saturday
13:00
200-250 UAH
Buy tickets
04 Dec, Sunday
14:00
200-250 UAH
Buy tickets
06 Dec, Tuesday
14:00
200-250 UAH
Buy tickets
07 Dec, Wednesday
13:00
200-250 UAH
Buy tickets
09 Dec, Friday
11:00
200-250 UAH
Buy tickets
10 Dec, Saturday
13:00
200-250 UAH
Buy tickets
11 Dec, Sunday
14:00
200-250 UAH
Buy tickets
12 Dec, Monday
13:00
200-250 UAH
Buy tickets
13 Dec, Tuesday
14:00
200-250 UAH
Buy tickets
14 Dec, Wednesday
13:00
200-250 UAH
Buy tickets
16 Dec, Friday
11:00
200-250 UAH
Buy tickets
Pre-order
Заявка на промо-код