Categories Information
Cashier Add new event
У пошуках нової Землі + Космічна вікторина (Програма вихідного дня)
27 April - 02 June 2024

У пошуках нової Землі + Космічна вікторина (Програма вихідного дня)

Price: 250-300 UAH

Kyiv planetarium
Kyiv, Velyka Vasylkivska St, 57/3
Select date
250-300 UAH
Select date

Order tickets for "У пошуках нової Землі + Космічна вікторина (Програма вихідного дня)"

The duration of the event — 46 minutes.
27 Apr, Saturday
11:45
250-300 UAH
Buy tickets
28 Apr, Sunday
11:45
250-300 UAH
Buy tickets
04 May, Saturday
11:45
250-300 UAH
Buy tickets
05 May, Sunday
11:45
250-300 UAH
Buy tickets
11 May, Saturday
11:45
250-300 UAH
Buy tickets
12 May, Sunday
11:45
250-300 UAH
Buy tickets
18 May, Saturday
11:45
250-300 UAH
Buy tickets
19 May, Sunday
11:45
250-300 UAH
Buy tickets
25 May, Saturday
11:45
250-300 UAH
Buy tickets
26 May, Sunday
11:45
250-300 UAH
Buy tickets
01 Jun, Saturday
11:45
250-300 UAH
Buy tickets
02 Jun, Sunday
11:45
250-300 UAH
Buy tickets
Pre-order
Заявка на промо-код