Kategorijos Informacija
Kasininkai Pridėti įvykį
DZIDZIO. Супер ХІТИ
17 balandžio 2026

DZIDZIO. Супер ХІТИ

Bilietų prekyba sustabdoma
Bet galite susipažinti su kitais kategorijos „KONCERTAI“ renginiais

Палац Спорту
г. Киев, Спортивная площадь, дом 1, м. «Дворец Спорта»

Apie renginį

Всі питання «КОЛИ?» нарешті мають дату!

17 квітня мегапопулярний DZIDZIO у Палаці Спорту!

DZIDZIO з довгоочікуваним мега-шоу! Це той самий DZIDZIO, якого ви давно любите. Але таким ви його ще не бачили і не чули. Жодних пісень — тільки ХІТИ. Суперхіти! Ті самі, що знає кожен, і нові — які швидко стануть улюбленими.

Відкриваємо продаж квитків на ПЕРШИЙ ПАЛАЦ!

Встигни купити саме на перший — бо другий, третій і далі… це вже буде не те. Не те і дорожче ;)

Великий сольний концерт артиста, який став голосом народного настрою, феноменом і справжньою класикою сучасної української культури. Його концерти — це завжди шалена енергетика, море позитиву й моменти, які залишаються в пам’яті назавжди.

DZIDZIO — це емоції, впізнавані з перших акордів. Це гумор, за яким завжди стоїть щирість. Це пісні, що об’єднують мільйони: «Я і Сара», «Вихідний», «Каділак», «Павук» тощо.

Якщо ти колись співав ці пісні в машині, на кухні чи на повний голос з друзями — цей вечір для тебе. Якщо сміявся, згадував, сумував і знову усміхався — ти вже частина цієї історії.

СУПЕР ХІТИ DZIDZIO у Палаці Спорту — на повну гучність, із живим звуком, старими хітами та новими історіями. Це буде DZIDZIO, якого ви пам’ятаєте — і якого ще не бачили. З нотками ностальгії та фірмовим гумором. Цей концерт — це подія, що звучить голосніше за спогади.

Що чекати 17 квітня?

• найвідоміші пісні з усієї дискографії: від «ХА-ХА-ХА» до «Я і Сара»

• несподівані музичні формати — бо DZIDZIO завжди вміє здивувати

• виступ, де буде і смішно, і щемко — в міру, але щиро

• атмосферу, де можна бути собою, не соромитися, співати вголос і трошки пустити сльозу.

17 квітня. Палац спорту. Київ. DZIDZIO. Ти з нами?

Išankstinis užsakymas
Заявка на промо-код