O wydarzeniu
KRYLATA, Gorim!, ENLEO, Alyona Alyona та DJ NAJA — продовжуємо Feels Garden Beer днем щирих емоцій, драйву та нового звучання
KRYLATA — яскрава представниця нової української сцени, яка поєднує чуттєвість, силу та живі емоції у своїй музиці. Фіналістка національного відбору Євробачення 2025.
Gorim! — один із яскравих представників нової української сцени, який підкорює слухачів харизмою, сучасним звучанням та живою енергетикою.
ENLEO — один із найяскравіших представників нової української сцени, який підкорив слухачів щирістю, глибокими текстами та сучасним звучанням. Артист, чиї пісні знаходять відгук у тисячах сердець і не залишають байдужими.
Alyona Alyona — артистка, яка змінила український реп та стала одним із найвідоміших голосів сучасної української музики. Її треки збирають мільйони прослуховувань, а виступи заряджають неймовірною енергією.
DJ NAJA — яка задає ритм вечора, заряджає енергією та створює атмосферу, що тримає публіку в русі до останнього треку.
Feels Garden
11 липня, відкриття дверей 13.00
Початок 16.00