Kategorie Informacja
Kasy Dodaj wydarzenie
Пасивно-Агресивного шоу (04.07)
04 lipca 2026 sob.. 19:00

Пасивно-Агресивного шоу (04.07)

Cena: 400-950 UAH

Київський культурний кластер "Краків"
Русанівська набережна 12
Kupić bilet
400-950 UAH
Kupić bilet
Czas pozostały do ​​wydarzenia 23 dni 1 godzina 55 minuty
Пасивно-Агресивного шоу (04.07)
Czas trwania wydarzenia — 120 minuty.
19:00 04 lipca
Київський культурний кластер "Краків"
Русанівська набережна 12

O wydarzeniu

4 липня відбудеться зйомка нового випуску «Пасивно-Агресивного шоу» для YouTube - і це не просто стендап-вечірка.


Пасивно-Агресивне - це змагальне шоу, де кілька коміків проходять випробування та борються за звання найсмішнішого. Раунд за раундом, жарт за жартом - і наприкінці лише один залишається на п'єдесталі.. Ведуча вечора - Емма Антонюк, яка стежить за тим, щоб все було чесно. Або принаймні смішно.


Це не звичайний стендап, де коміки просто виходять і розповідають монологи. Тут є інтрига, є суперництво, є моменти, коли не знаєш - сміятись чи співчувати. І саме ця непередбачуваність робить шоу таким, після якого и ще довго обговорюєш побачене.


А ще це зйомка для YouTube - тобто те, що відбудеться в залі, побачать тисячі людей. Жива аудиторія, камери, атмосфера справжнього шоу - ти будеш частиною того, що потрапить на екрани.


4 липня

Початок о 19:00

Русанівська набережна, 12

Культурний центр "Краків"


Квитки вже у продажу - забирайте, поки є місця!


Мова заходу - українська.

Конкретні місця не бронюються, квитки надаються на розсуд організатора та за наявності.


Для військових вхід безкоштовний за попередньою реєстрацією в Instagram: @undergroundstandupkyiv

Powiadom mnie o rozpoczęciu sprzedaży
Przedsprzedaż
Заявка на промо-код