Categorii informație
CASE DE BILETE Adăugați un eveniment
19 iulie 2026 dum.. 17:00

У Києві на Подолі 2 або щоб я так жив (Дзеркало)

Preț: 300 UAH

Театр украинской традиции «Зеркало»
г. Киев, вул. Алматинська, 109
Cumpara bilet
300 UAH
Cumpara bilet
Rămas înainte de eveniment 16 zile 1 ora 42 minute
У Києві на Подолі 2 або щоб я так жив (Дзеркало)
Durata evenimentului — 145 minute.
17:00 Deschidere uși: 16:30 19 iulie
Театр украинской традиции «Зеркало»
г. Киев, вул. Алматинська, 109

Despre eveniment

Комедія"  "Щоб я так жив, або у Києві на Подолі 2"- це історія двох сімей, які живуть в одному з подільських двориків повоєнного Києва. Одеський, а точніше подільський смачний гумор сипле перцем жартів та сороміцьких "приколів", які супроводжують карколомні пригоди смішних,  а насправді добрих киян , які любляться та сваряться, залицяються  та женяться і врешті святкують найкраще свято на світі. Це Свято має назву Життя.

"Де ковбаса і чарка, там минеться сварка - кажуть глядачі вистави, і підіймають келихи разом з героямі п'єси за Мир на Київських горах.

  Глядачі, які полюбили виставу " У Києві на Подолі,  або Гдє ві сохнітє бєльйо " отримають радість від продовження анегдотичних біографій улюблених героїв-  дільничного міліціянта  Собачка,  що сповідує ідею "Вип'ю тут, бо на тім світі не дадуть", та опікуємих ним типів київської околиці.

16+

Директор-художній керівник театру, народний артист України, заслужений діяч мистецтв України,  Лавреат премії Богдана Хмельницького Володимир Петранюк

Режисерка - Маріамна  Капітула

Художниця постановниця - Валентина Кузьмічова 

Музичне оформлення - Дмитро Добрий-Вечір 

Вистава на дві дії!

Тривалість 2 год. 25 хв. з антрактом (15 хв.), ВІЛЬНА ПОСАДКА

Nitifică când încep vânzările
Pre-comanda
Заявка на промо-код