Категории Информация
Кассы Добавить событие
26 июня - 28 августа 2024

3D балет «LISOVA...» (OPEN DOOR 19:00)

Цена: 800-1200 грн

Планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3
Выбрать дату

Заказать билеты на "3D балет «LISOVA...» (OPEN DOOR 19:00)"

Продолжительность события — 90 минут.
26 июн., среда
19:30
800-1200 грн
Купить билет
28 авг., среда
19:30
800-1200 грн
Купить билет

О событии

Київський Планетарій в рамках власного мистецького проекту «ARTSpace»® разом з OSDC Dance Theater представляють 3D балет  «LISOVA...» !   

OPEN DOOR 19.00! Гостинно пригощаємо всіх відвідувачів ігристим!

Захоплюючий сучасний балет від революційного OSDC Dance Theater під звуки deep-hous за мотивами драми-феєрії Лесі Українки «Лісова пісня».  В цей вечір зорі Київського Планетарію створять окремий вимір, а космічні пейзажі на куполі  та рухи танцівників сплетуться у просторі мистецтва. За участю зірок Національної Опери України.

В основі повнокупольного 3D балету сюжет драми – феєрії Лесі Українки «Лісова пісня» про містичну любов Мавки та Лукаша.

Сцени із сучасного балету «Lisova…» театру танцю OSDC стають казковими в обрамленні унікального зоряного куполу, що створює 3D ілюзію, завдяки неймовірним технічним можливостям Київського Планетарію та поєднує танець найкращих солістів балету Національної Опери України разом із зорями.

Хореографічні матеріали драми-феєрії кардинально відрізняються від інших робіт OSDC Dance Theater нестандартністю рішень модерн-балету. Міфічні лісові істоти не здатні рухатися як звичайні люди, тому і рухи у них казкові! На виставі будуть продемонстровані найяскравіші моменти з вистави «Lisova…» постановниці Шляхтич Олесі, що розкриватимуть усю суть тонкого шляху трансформації любові Мавки до Лукаша , розкриють характери Русалок та Перелесників. А віртуозна техніка визнаних зірок Національної опери України оздобить Лісову Казку небесною щирістю...

Музика вистави - містична deep-house симфонія, що не залишає шансу не повірити в казку!

«Лісова пісня» - це етно-легенда, що до болю схожа на життя!

Тривалість програми 90 хв, в тому числі концерту в Зоряній Залі - 60 хвилин.

Ваші квитки – це Ваші гроші, які в будь якому разі не будуть втрачені*

*У разі відміни(зупинки) програми у зв’язку з повідомленням про повітряну тривогу, кошти за квитки не повертаються, однак Київський Планетарій гарантує перегляд даної програми в повному обсязі таким чином: якщо в період проведення програми буде повідомлено про повітряну тривогу, відвідувачам необхідно буде перейти в найближче укриття (станція метро Олімпійська). Після повідомлення про відбій повітряної тривоги, програма буде продовжена в межах загальної тривалості. У разі, якщо повідомлення про відміну повітряної тривоги буде оголошено пізніше, ніж до 20:05 год., проведення програми переноситься на іншу дату зі збереженням квитків відвідувачів.

Це оголошення є публічною офертою, яка вважається акцентованою наявністю факту придбання квитка.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код