Категории Информация
Кассы Добавить событие
Я, война и пластиковая граната
15 мая 2024

Я, война и пластиковая граната

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»

Театр на Печерске
г. Киев, ул. Немировича-Данченко, 5

О событии

Жанр: Короткі історії на фоні війни

Анотація: 24 лютого наше життя докорінно змінилося. Хтось лишився без домівки, хтось вимушено поїхав за кордон, хтось узяв зброю до рук, хтось почав волонтерити.

«Я, війна і пластикова граната» — цикл коротких історій про людей, які шукають способів адаптації до нової реальності. Кожен із них стоїть перед вибором: поїхати, або залишитися, боротися або переховуватись, рятувати себе чи допомогти ближньому. Це історії з «тилу»: з глибин харківського метро, з блокпостів спальних районів столиці, з окупованих передмість, з телеграм-чатів та розмов із померлими. Це історії про любов і ревнощі, про турботу і безпомічність, про розгубленість і надію на те, що «у цьому новому світі, в якому ми опинилися, теж можна грати у футбол, їсти персики і посміхатися».

Режисерська група: Олександр КРИЖАНІВСЬКИЙ, Ігор РУБАШКІН

Драматургія: Ніна ЗАХОЖЕНКО

Музичне рішення: Тетяна ХОРОШУН, Андрій МЕРХЕЛЬ

Сценографія: Таїсія КАРАСЬ

Відеоарт: Денис БЄЛЯЄВ

Актори: Ігор РУБАШКІН, Григорій БАКЛАНОВ, Ольга ЦІЦІЛІНСЬКА, Юрій ВУТЯНОВ, Руслан СОКОЛЬНИК, Анна РОМАНОВА, Кароліна МРУГА, Григорій НАУМОВ.

Реалізовано за підтримки Goethe-Institut / Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2022 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код