Категории Информация
Кассы Добавить событие
"Я ВЕРЮ/НЕСЛОМНЫЕ" Музыкально-Поэтический Вечер
13 апреля 2023

"Я ВЕРЮ/НЕСЛОМНЫЕ" Музыкально-Поэтический Вечер

Цена: 250-320 грн

Дом Актёра
г. Киев, ул. Ярославов Вал, 7
Купить билет
250-320 грн
Купить билет

Заказать билеты на ""Я ВЕРЮ/НЕСЛОМНЫЕ" Музыкально-Поэтический Вечер"

Продолжительность события — 120 минут.
13 апр., четверг

О событии

Музично-поетичний проєкт "Я ВІРЮ/НЕЗЛАМНІ" - це про наше сучасне життя, минуле та майбутнє. Про те, як в один день назавжди змінилися наші долі та цінності. Про час, коли Україна народилася заново крізь біль, жахи, розпач, втрати та неймовірну мужність, силу, незламність та віру нашого народу.

Вже рік йде війна, але насправді це війна Українського народу за культуру України (мову, літературу), територію, свободу та право з гідністю говорити "Я Українець" йде вже багато, багато років!

Шановні Друзі, цей вечір поезії про життя, про війну та любов, про цінності, про людей.

Буде багато авторських віршів, віршів найвідоміших українських поетів, будуть реальні історії про людськість у найважчі часи, про пріоритети під час війни, про відчуття на фронті та багато, багато сьогодення.

У проекті приймають участь:

Євген Нищук - Народний артист України, актор театру і кіно, Міністр культури України в період з 2016 по 2019 р.р., актор Київського Національного драматичного театру імені І.Франка

Юрій Іванов - CEO концертної агенції ARTPOINT, автор та продюсер великих симфонічних шоу, автор поетичної збірки віршів "Я ВІРЮ/НЕЗЛАМНІ"

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код