Рус Укр Eng
Категории Информация
Информация о карантине в Киеве и Украине
Кассы Киев
09 июня 2019

Как двое бедных румын на польском разговаривали

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»
Цена: 200 грн

Театр «Золотые Ворота»
г. Киев, ул. Шелковичная, 7А

О событии

автор: Дорота Масловська

переклад: Андрій Бондар

режисер: Тамара Трунова

актори: Анастасія Бабій, засл. арт. України Сергій Кияшко, Владислав Писаренко, Владислав Оніщенко, Інна Скорина-Калаба, Ірина Скрипникова, Ірина Ткаченко.

жанр: сучасна казка для дорослих

тривалість: 80 хв.

обмеження за віком: 18+

«Це коротка, наповнена гумором та ‘гегами’ драма про двох симпатичних персонажів, які під впливом невідомого імпульсу, відправляються у незапланований квест Польщею. Квест сповнений комічними пригодами, які з часом перестають бути смішними, перетворюючись на трагічні. Публіка повинна прийняти той факт, що п'єса не є настільки легковажною, як це може видатись на перший погляд. Її персонажі не представляють позитивні соціальні чи психологічні моделі, і цей квест не повинен бути життєвим квестом для всіх. Навіть навпаки» (Дорота Масловська).

«Это театр-аттракцион, в котором ты можешь просто развлечься, пощекотав себя острым словцом и неоднозначными театральными находками или, не остановившись на поверхности, пережить эмоции по-сложнее. Углубиться, задуматься и прочесть режиссерскую, написанную в соавторстве с польской писательницей Доротой Масловской, книгу одной жизни» (Юлія Бірзул, «Во мне точки нет»).

Увага, у виставі використовується ненормативна лексика!

Предварительный заказ