Рус Укр Eng
09 июня 2019

Как двое бедных румын на польском разговаривали

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»
200 грн

Киевский театр «ЗОЛОТЫЕ ВОРОТА»
г. Киев, ул. Шелковичная, 7А

О событии

автор: Дорота Масловська

переклад: Андрій Бондар

режисер: Тамара Трунова

актори: Анастасія Бабій, засл. арт. України Сергій Кияшко, Владислав Писаренко, Владислав Оніщенко, Інна Скорина-Калаба, Ірина Скрипникова, Ірина Ткаченко.

жанр: сучасна казка для дорослих

тривалість: 80 хв.

обмеження за віком: 18+

«Це коротка, наповнена гумором та ‘гегами’ драма про двох симпатичних персонажів, які під впливом невідомого імпульсу, відправляються у незапланований квест Польщею. Квест сповнений комічними пригодами, які з часом перестають бути смішними, перетворюючись на трагічні. Публіка повинна прийняти той факт, що п'єса не є настільки легковажною, як це може видатись на перший погляд. Її персонажі не представляють позитивні соціальні чи психологічні моделі, і цей квест не повинен бути життєвим квестом для всіх. Навіть навпаки» (Дорота Масловська).

«Это театр-аттракцион, в котором ты можешь просто развлечься, пощекотав себя острым словцом и неоднозначными театральными находками или, не остановившись на поверхности, пережить эмоции по-сложнее. Углубиться, задуматься и прочесть режиссерскую, написанную в соавторстве с польской писательницей Доротой Масловской, книгу одной жизни» (Юлія Бірзул, «Во мне точки нет»).

Увага, у виставі використовується ненормативна лексика!

Предварительный заказ
Например : +38 099 999 99 99