Категории Информация
Кассы Добавить событие
Алхимия Гитары - Gypsy Lyre
23 сентября 2023

Алхимия Гитары - Gypsy Lyre

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
Цена: 290-590 грн

Дом Архитектора
г. Киев, ул. Бориса Гринченко, 7

О событии

Gypsy Lyre – акустичний проект музики, поєднання латиноамериканської та європейської музичних культур, втілення музичних ідей лідера та засновника гурту — Геннадія Бондаря. Це неймовірно чуттєві та гарні мелодії, що вражають у саме серце та переносять вас у часі та просторі. Ось ви на березі Середземного моря, а за декілька хвилин вже відчуваєте на обличчі сіль та вітер з теплого океану десь на Карибах, а потім опиняєтесь у затишному паризькому кафе на початку минулого сторіччя чи на спекотній площі в Барселоні.

Нагороди колективу: II-а премія Першого Міжнародного конкурсу гітаристів ім. Володимира Молоткова у категорії «Джаз» (2011 р.) 2010 р. — «Live In Blue Bay» (Україна), 2010 р. — «Jazz Koktebel» (Україна), 2010 р. — «Kazantip» в рамках спортивно-музичного фестивалю «Z-Games» (Україна), 2011 р. — «Україна в наших серцях» (Чехія), 2011 р. — «Live In Blue Bay» (Україна), 2011 р. — «Crimea Music Fest» (Україна), 2011 р. — Закриття ІІІ Київського міжнародного кінофестивалю (Україна), 2012 р. — «Україна-Музика-Європа» (Україна), 2012 р. — «Україна в наших серцях» (Чехія), 2012 р. — «Live In Blue Bay» (УкраЇна), 2012 р. — «Космополіт Джаз Фест» (УкраЇна), 2015 р. — Міжнародний еко-культурний Фестиваль «Трипільське коло. Вогонь 2015» (УкраЇна), 2015 р. — «Kyiv Open Air 2015. Мушля Джаз» (УкраЇна), 2015 р. — «Woodstock» (УкраЇна).

Більше – про проект Gypsy Lyre:

Віртуозні музиканти дають концерти в Україні та закордоном (грали навіть на одній сцені з Домініком Міллером, гітаристом Стінга!) та беруть участь у фестивалях, серед яких: Jazz Koktebel, Alfa Jazz Fest, Kazantip (Z-Games), LIVE IN BLUE BAY, Крим Music Fest, Київський міжнародний кінофестиваль, УКРАЇНА МУЗИКА ЄВРОПА, Uman Jazz, Космополіт Джаз Фест, Україна в наших серцях (Чехія) та інші.

Геннадій Бондарь (акустична гітара) Бездоганна техніка і багатий тембр його гітари, неймовірно емоційне і експресивне виконання є візитівкою колективу. Геннадій є лауреатом різноманітних конкурсів, володар ІІ-ї премії Першого Міжнародного конкурсу гітаристів імені Володимира Молоткова у 2011 році в категорії «Джаз».

Олександр Лисенко (бас-гітара, акустична гітара, міді-гітара) Гармонійна і ритмічна основа колективу. Багатогранний музикант, який вільно володіє кількома інструментами. Унікальна ультрасучасна гітара Олександра, завдяки передовим технологіям, може звучати тембрами всього симфонічного оркестру, привносячи в музику більше фарб і відтінків.

Ярослав Боріс (перкусія)- професійний музикант, барабанщик-перкусіоніст. У 2018 році володар Гран Прі у всеукраїнському конкурсі барабанщиків «Джаз Коло». Учасник багатьох джазових фестивалів. Співпрацює з багатьма українськими артистами - Тіна Кароль, Monatik, Ірина Білик, Pianoboy, Антитіла, Tayanna, Jerry Heil, Оля Полякова, Наталя Могілевська, Сергій Бабкін, Джамала, Аліна Паш, Арсен Мірзоян та інші…

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код