Категории Информация
Кассы Добавить событие
Аве Мария
25 ноября 2022

Аве Мария

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»
Цена: 200-450 грн

Дом Актёра
г. Киев, ул. Ярославов Вал, 7

О событии

ПРЕМ'ЄРА! Вистава «AVE MARIA», київського театру «ВІЗАВІ»

- вистава відбудеться за будь-яких обставин з електропостачанням!

Маріуполь, або «Місто Марії», колись було названо на честь Марії Магдалини – святої, яка оберігала його від ворогів. А головна героїня нашої вистави – Марія, оберігає і намагається врятувати свою сім’ю вже сьогодні, під час захоплення Маріуполю... Для цього вона має лише мобільний телефон – єдиний зв’язок із навколишнім світом, бо жінку завалило в підвалі.

Вистава «AVE MARIA» - це сучасний гімн людяності, і самопожертві, яка дає надію на життя і перемогу для цілої країни. Через телефонні дзвінки і містичні видіння Марії розкриваються долі військових і цивільних українців, старих, дітей, окупантів, друзів, ворогів і кожна життєва історія набуває розміру справжньої біблейської притчі.

Вистава символізує незламний дух українського народу, і надихає на боротьбу, нагадуючи, що нам є задля кого боротися і перемагати!

Якщо ви належите до нації нескорених, якщо ви розумієте, що кожного дня ми на крок ближче до перемоги, тоді ви впізнаєте себе в документальній реальності, немов живий свідок страждань і випробувань нашої героїні. Вистава проходить в реальному часі, в реальних декораціях і буде проходити при будь яких критичних ситуаціях. Вірші Марії Лелеки-відомої української поетеси.

Прем’єра вистави вже відбулася у ряді європейських міст, і тепер вперше відбудеться на українській сцені!

Де: Будинок актора, вул.Ярославiв вал,7

Коли: 25.11.2022 р., 18:00

Предварительный заказ
Заявка на промо-код