Категории Информация
Кассы Добавить событие
Благотворительный мастер класс "Танец силы"
26 марта 2023

Благотворительный мастер класс "Танец силы"

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
Цена: 450 грн

Event hall Signal
вул. Жилянська, 97

О событии

26 березня в Києві відбудеться  весняний зірковий благодійний майстер-клас “Танець сили” для жінок. 

Захід проведуть Олександр Прохоров,Артур Логай  та Максим Леонов. 

У неділю, 26 березня , у танцювальному залі Event hall Signal (вул. Жилянська, 97) відбудеться вже третій  благодійний майстер-клас соціального проекту для жінок “Танець сили”. 

Це захід про те, як розвивати свою жіночність, де знаходити натхнення та силу і як за допомогою танцю отримувати такі необхідні позитивні емоції. 

Початок - о 13:00. Вартість вхідного квитка, який можна придбати на сервісі Kontramarka.ua, - 450 грн. Виручені від події кошти будуть передані на потреби ЗСУ, окрім організаторських. 

На учасниць чекає насичена програма з майстер-класами від зіркових танцівників та актора, чимало приємних сюрпризів і подарунків від  партнерів. 

Подарують весняний настрій хореограф Максим Леонов - переможець   та хореограф проекту “Танці з зірками”, актор, співак  Артуй Логай,  та ідейний натхненник проекту  Олександр Прохоров - танцівник, хореограф, срібний призер “Танців з зірками” . 

Кожен наш майстер клас - це завжди гарний настрій, безліч позитивних  вражень та нових знань. Цього разу нам хочеться подарувати жінкам по-справжньому весняну атмосферу. Це особливий майстер-клас. Він буде від неповторних чоловіків для наших неймовірних дівчат. Ми хочемо підтримати кожну жінку, яка приєднається до нас. І зробити так, щоб вони повірили в свою жіночу силу, і хоч на кілька годин забули про всі проблеми. Також разом підтримаємо наших захисників. - коментує ініціаторка проєкту Тетяна Писанко, продюсерка найпопулярнішого танцювального шоу країни. 

Не пропустіть “Танець сили” вже 26 березня !

Партнери заходу - Ems_nostress, Parfum buro, Квіткарня 

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код