Рус Укр Eng
Бурхливий Всесвіт + Неймовірне Сонце
18 сентября 2019

Бурхливий Всесвіт + Неймовірне Сонце

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «Планетарий»
150-300 грн

Планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3

О событии

Бурхливий Всесвіт

30 хв., 2016 р., Інтегровані Дії в Області Астрофізики Високих Енергій (AHEAD), 5–11 клас.

Створений за підтримки Європейського Союзу новий фільм «Бурхливий Всесвіт» покаже досягнення сучасної астрономії, розповість про результати спостережень сучасних наземних і космічних обсерваторій, про базові принципи електромагнітного випромінювання і природу явищ, пов’язаних з космічним випромінюванням.

Астрофізика сьогодні грає головну роль в розумінні Всесвіту людиною. Космічне випромінювання дозволяє виявити раніше невідомі процеси, що відбуваються у Всесвіті навколо нас.

Сьогодні вчені досліджують випромінювання нейтронних і наднових зір, газу поблизу супермасивних чорних дір в центрах галактик і, нарешті, гарячого газу в скупченнях галактик — наймасивніших обєктів Всесвіту.

Місії Європейського Космічного агентства XMM-Newton і Integral ведуть роботу по дослідженню рентгенівського і гамма-випромінювання від космічних обїєктів та процесів. Місія ATHENA в 2028 році виведе на орбіту найчутливіший рентгенівський телескоп з будь-коли створених, і очолить дослідження у рентгенівському діапазоні.

Неймовірне Сонце

11 хвилин, 2015 рік, Brno Planetarium, 8+

Кожну секунду Сонце випромінює в мільйон разів більше енергії, ніж весь світ споживає щорічно. Звідки взялася така величезна кількість енергії? За допомогою знімків, зроблених Обсерваторією Сонячної Динаміки, і оброблених сучасними математичними методами, ви відчуєте справжню природу Сонця, і з’ясуєте, що воно не таке спокійне, як здається на перший погляд.

Предварительный заказ