Категории Информация
Кассы Добавить событие
ЧЕМ Я ПУГАЮ ЛЮДЕЙ
12 мая 2024

ЧЕМ Я ПУГАЮ ЛЮДЕЙ

Цена: 250 грн

Художественно-концертный центр им. Ивана Козловского
г. Киев, ул. Крещатик, 50Б
Купить билет

Заказать билеты на "ЧЕМ Я ПУГАЮ ЛЮДЕЙ"

Продолжительность события — 95 минут.
12 мая, воскресенье

О событии

ЧИМ Я ЛЯКАЮ ЛЮДЕЙ

Вистава-вербатім

На основі документальних діалогів

Другий експеримент нової вербатім-драми, або як її ще називають «документальний театр», створений у мистецько-концертному центрі ім. І. Козловського відомою режисеркою Оленою Щурською (перша вистава документального театру мала назву «#Додому»).

Слово «verbatim» у дослівному перекладі з латини означає «дослівно». Вербатім-вистави складаються з монологів або діалогів звичайних людей. Сюжетні лінії будуються винятково на реальних подіях з додаванням художньої вигадки письменника або режисера. Основою таких вистав є справжні інтерв’ю, у яких відображено реальні події та долі пересічних громадян.

Цього разу режисерка створила виставу на тему дискримінації. Своєрідний діалог із самим собою, з іншими людьми про те, яким чином в нас зароджуються паростки домінування, з’являється відчуття, яке дозволяє переважати чи навіть панувати над кимось, або про те, звідки засівається зерно меншовартості, з-за якого ти відчуваєш себе другосортним. А може це одне і теж зерно? «Хто я?» «Навіщо я?» «Які у мене права?»

Цікаво, який погляд на цілком певну гостросоціальну проблему має молодь? Адже ця вистава – робота студентів творчої майстерні народного артиста України Богдана Бенюка, у якій вони демонструють свої навички спостерігати за цікавими людьми. Актуальна тема і на додаток багато музичного фольку в електрообробці.

«Чим я лякаю людей» – вистава зі справжнім камінг-аутом, саме тому вона вкрай відверта. Кожен глядач матиме можливість висловитись у відкритий мікрофон.

Заведемо Вас у зачаклований ліс, де мешкають такі собі вигнанці – лісовики і чупакабри... Поговоримо з ними… Буде моторошно від чистого серця!

Режисерка-постановниця – Олена Щурська.

Сценограф – Анатолій Погорілий.

 

Тривалість: 1 год. 35 хв.

У залі театру – вільна посадка, тому Ви можете обрати найзручніше для Вас місце. Шановні глядачі, МКЦ ім. І. Козловського має свою особливість: сцена та глядацький зал – це єдиний простір, тому вхід до залу після 3-го дзвінка неможливий.

Предварительный заказ
Заявка на промо-код