Рус Укр Eng
Категории Информация
СЕРТИФІКАТ 1000 ВРАЖЕНЬ (ЄПІДТРИМКА)
ЧУВАКИ не святкують або UKRAINIAN
28 января 2022

ЧУВАКИ не святкують або UKRAINIAN

Цена: 200-550 грн

Сцена 6 (Национальный центр Александра Довженко)
г. Киев, ул. Васильковская, 1
Купить билет
200-550 грн
Купить билет

Заказать билеты на "ЧУВАКИ не святкують або UKRAINIAN"

28 янв., пятница

О событии

Сезон нашої вистави продовжується!

“Чуваки не святкують, або Ukrainian”- ковток свіжого повітря в театральному житті України з Русланом Горовим та Дмитром Усовим!

Вистава про війну з Росією та зміни в українському суспільстві за останніх декілька років. Але в центрі сюжету не сама війна, а життя одного українця, який розповідає про своє дитинство і свою юність в Конотопі, війну, любов, дружбу та зраду одночасно.

Нова класика, яка деяким відкриє очі на правду, про яку мовчать, деяким допоможе зрозуміти серйозність ситуації, замість сидіння в гаджеті, а іншим зможе просто підняти настрій і змусити вірити в найкраще майбутнє.

Це видовище можна спокійно описати, як театрально-музичну, колоритну та динамічну виставу, яка тримає весь час вас у постійному напруженні, а також вона вас здивує неочікуваними розвитками подій і манерою постанови.

Шквал емоцій, що викликає вистава, — від гомеричного сміху до межі «больового порогу свідомості» — змусять по-новому зрозуміти й оцінити те, що є основою нашого життя: мудрість предків, батьківську любов і синівську самопожертву, непорушність віри у те, що все буде добре.

Увага! Вистава 16+, використовується ненормативна лексика!

На сцені:

Руслан Горовий

Дмитро Усов

Предварительный заказ