Категории Информация
Кассы Добавить событие
05 апреля 2023

ДЕБЮССИ, ГАВРИЛЕЦ Нац.симф. оркестр Украины

Цена: 250-400 грн

Национальная Филармония Украины
г. Киев, Владимирский спуск, 2
Купить билет
250-400 грн
Купить билет

Заказать билеты на "ДЕБЮССИ, ГАВРИЛЕЦ Нац.симф. оркестр Украины"

Продолжительность события — 70 минут.
05 апр., среда

О событии

05.04.2023

ДЕБЮССІ ГАВРИЛЕЦЬ

Національний заслужений академічний симфонічний оркестр України

Художній керівник і головний диригент – ВОЛОДИМИР СІРЕНКО

Соліст – ЮРІЙ НАБИТОВИЧ (кларнет)

Національний симфонічний оркестр України представить чарівну програму із творів сучасної української композиторки Ганни Гаврилець та найяскравішого представника європейського музичного імпресіонізму, французького класика ХХ століття Клода Дебюссі.

Симфонія «Паралелі» Ганни Гаврилець, створена 2008 року, – один із шедеврів композиторки для симфонічного оркестру. Використовуючи мінімум засобів музичної виразності, Гаврилець вдалося створити надзвичайно багату внутрішніми сенсами музику, зрозумілу як спеціалістам, так і широкій аудиторії. Вона заворожує своєю емоційністю та щирістю, не лишаючи байдужим нікого.

Перша рапсодія для кларнета з оркестром Клода Дебюссі написана 1910 року на замовлення Паризької консерваторії для її щорічних іспитів. Тобто твір є своєрідним тестом на перевірку професійних навиків студентів-кларнетистів консерваторії. Дебюссі ставить перед виконавцем надзвичайно складні завдання – від технічних «перешкод», випробування на витривалість та контролю дихання до різноманітних нюансів тону й інтонації. Рапсодія присвячена Просперу Мімару, видатному французькому кларнетисту, який був на той час професором кларнета в Паризькій консерваторії.

На завершення концерту прозвучить надзвичайно красива, живописна й колоритна, як і вся музика Дебюссі, Симфонічна сюїта «Весна».

Програма:

А. Гаврилець – «Паралелі» для симфонічного оркестру

К. Дебюссі – Рапсодія № 1 для кларнета з оркестром, L. 116.

– Симфонічна сюїта «Весна»

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код