Рус Укр Eng
19 октября

Детский уголок. Евгений Громов

70-150 грн

Дом звукозаписи Украинского Радио
г. Киев, ул. Леонида Первомайского, 5Б
Купить билет

Билеты на "Детский уголок. Евгений Громов"

19 окт., суббота

О событии

Просвітницький цикл сімейних концертів-лекцій відомого українського піаніста Євгена Громова під загальною назвою ДИТЯЧИЙ КУТОЧОК познайомить широку вітчизняну слухацьку аудиторію з неперевершеними шедеврами фортепіанного репертуару, що скомпонований геніальними європейськими композиторами для дітей та тісно пов‘язаних з поетичним світом дитини.

Протягом циклу музикантом буде презентована клавірна творчість доби бароко, класицизму, романтизму і модернізму. Серед авторів Йоганн Себастьян Бах, Вольфґанґ Амадей Моцарт, Фелікс Мендельсон, Роберт Шуман, Ференц Ліст, Петро Чайковський, Клод Дебюссі, Ігор Стравінський, Бела Барток, Антон Веберн.

Перед виконанням буде розповідь про історію виникнення кожного з творів, яка привідкриє завісу над їх стилістичними ознаками та жанровими властивостями, вкаже на найбільш характерні композиційні особливості виконуваного твору.

У другій програмі піаніста прозвучать зібрання для хатнього родинного музикування, що належать перу- Г. Парсела, Д Бортнянського, В. А. Моцарта, Б.Бартока які були створенні ними для навчання їх власних дітей клавірному виконавству та основам компонування, — та які вже протягом століть слугують порталом в безмежний, неосяжний і прекрасний всесвіт класичної Музики.

ЄВГЕН ГРОМОВ. фортепіано

Предварительный заказ