Категории Информация
Кассы Добавить событие
01 декабря 2023

Как жить без мата

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»
Цена: 290-540 грн

Дом Архитектора
г. Киев, ул. Бориса Гринченко, 7

О событии

ДИВНІ ЛЮДИ. ЯК ЖИТИ БЕЗ МАТУ?

в Києві! Чекаємо на вас 1 грудня 2023 року о 19:00 в Будинку архітектора.

Продовжуємо підтримувати та допомогати один одному. Для психоемоційного розвантаження запрошуємо на легкі комедійні вистави від театру «ДИВНІ ЛЮДИ».

Отримати дозу тонкого гумору і веселощів дуже просто! 1 грудня 2023 року, актори театру «ДИВНІ ЛЮДИ» зберуться на одній сцені, щоб поговорити про те, що було важливим у мирному житті і обов’язково буде, а також порадувати глядача, розсмішити і зарядити гарним настроєм. Не пропустіть  комедію «Як жити без мату?» 1 грудня 2023 в Києві!

Що таке - мат? Мат - необхідність, самовираження або неприпустиме явище нашого життя?

Справа в тому, що 55 відсотків людей за статистикою, кажуть, що ми не можемо жити без мату. Це не означає, що ми будемо тільки на ньому і говорити з ранку до вечора. Це частина нашого життя. І головне, як говорили багато, знати, коли можна і потрібно обійтися без міцного слівця.

Чим вище рівень виховання людини - це не означає, що людина цього мату не знає. Рівень культури визначає момент, коли він цей мат вживає, і коли він вважає, що це можна робити чи ні, і як він до цього ставиться.

Ось і ми задумалися над цією темою і вирішили розібрати все наше життя під призмою нашого погляду. Спробуємо розібратися як, а головне, чи можна жити в нашій країні без мату!

Величезна доза гумору, несподівані повороти і віртуозна гра акторів театру «ДИВНІ ЛЮДИ».           Відверті діалоги, іскрометні жарти і звичайно ж, в кращих традиціях театру, жива авторська музика.

Театральний стендап - саме так можна охарактеризувати жанр в якому ми працюємо. Дивні люди - це життєві історії, спостереження, внутрішні переживання якими актори діляться з глядачем. Так само, це унікальне поєднання того, що вистави відбуваються у взаємодії з живою музикою, яку виконують запрошені талановиті музичні колективи. Все це з часом перетворилося на симбіоз Театру і Stand up. Ось що являє собою театр «ДИВНІ ЛЮДИ».

Панове, запрошуємо Вас в незвичайний, але повний харизми театр «ДИВНІ ЛЮДИ»!

Вистава українською мовою. Обмеження за віком 16+

До зустрічі! Все буде Україна!

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код