Рус Укр Eng
12 августа 2019

Джазовый понедельник: Jazz and Beatbox

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
150 грн

Caribbean Club (Карибиан Клаб)
г. Киев, ул. Симона Петлюры, 4

О событии

12 серпня в рамках серії концертів Live Jazz Monday — український гурт W KEY з програмою Jazz and Beatbox.

Гадаєте, ви чули, вже всі сторони джазу? Ці хлопці вас вразять, бо такого ви ще не бачили. На концерті W KEY ви дізнаєтесь, яким ще може бути джаз!

Jazz&Beatbox від W KEY — це джазові імпровізації у надсучасному форматі у супроводі вокальної перкусії та вокальної труби, а також багато неймовірних музичних поєднань.

У складі гурту W KEY — досвідчені та талановиті музиканти: композитор, співак і джазовий піаніст Ігор Тихонов (вокал, піано), та композитор, співак і бітбоксер Юрій Маслянка (вокал, вокальна перкусія). Ігор Тихонов свій перший авторський твір написав та виконав у віці 7 років, з того часу вже упродовж 25 років він виступає на великих сценах по всій Україні та закордоном. Юрій Маслянка з успіхом виступає на міжнародних сценах та фестивалях у Австрії, Іспанії, Німеччині та інших країнах.

12 серпня у Caribbean Club Concert Hall ви почуєте джазові та блюзові авторські композиції, вокальну трубу у виконанні голосу, а також запальний джем-сейшн із спеціальними гостями вечора!

Джазовий понеділок — гарний початок тижня в затишному місці. Дозвольте собі розслабитись та відволіктись від буденності!

Предварительный заказ