Рус Укр Eng
09 ноября пт. 19:30

ANTI-CHELLO SHOW

Продажа билетов на эту дату остановлена
Но вы можете выбрать другую дату, нажав сюда
200-350 грн

Киевский планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3
ANTI-CHELLO SHOW
Продолжительность события — 70 минут.

О событии

Київський Планетарій спільно з Eclectic Sound Orchestra представляють ANTI-CHELLO SHOW — унікальніший перфоманс інструментальної рок-музики.

Протягом останніх 20 років такий інструмент, як віолончель, зумів відокремитися від класичної музики і здобути небачену раніше популярність. Віртуозне виконання Стасом Фекете авторських творів буквально знищує рамки між музичними стилями.

Сет-лист програми ANTI-CHELLO SHOW створений для справжніх меломанів. Симбіоз класичного звучання і сучасних жанрів музики перетворюються в потужний і по-справжньому заворожуючий живий виступ. Перфоманс стає по-особливому ураганним і космічним під супровід запаморочливих проекцій на одному з наймасштабніших куполів Європи, що знаходиться в Київському Планетарії.

Музично-проекційне дійство ANTI-CHELLO SHOW підкорить глядачів Київського Планетарію своїм драйвом і відкриє нове дихання для інструментальної рок-музики. Палкі соло і нестримна пристрасть виконання Стаса Фекете об’єднують такі жанри як рок, транс, ексід і багато іншого, не забуваючи про істинно велику історію віолончелі, як сольного інструмента.

ANTI-CHELLO SHOW — це новий рівень мистецтва, який народжує музику перед Вами і викликає мурашки по шкірі!

Другие даты
02 февр., суббота
27 февр., среда
20 марта, среда
Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ
Например : +38 099 999 99 99