Дракоша і зникла зоря + Космічна вікторина

Дракоша і зникла зоря + Космічна вікторина

Продажа билетов на эту дату остановлена
Но вы можете выбрать другую дату, нажав сюда
Дракоша і зникла зоря + Космічна вікторина
О шоу

Дракоша і зникла зоря

Краса зоряного неба ніколи і нікого не залишає байдужим. Вигадливі зоряні візерунки — сузір’я — дають можливість не тільки розвивати уяву, а й пізнавати таємниці зоряного світу.

Шоу «Дракоша і зникла зоря» в доступній і цікавій формі знайомить дітей з сузір’ями північної півкулі неба. Симпатичний Дракоша, подорожуючи в космосі, заблукав, і йому на допомогу прийшли друзі. Разом з ними Дракоша повертає зниклу Полярну зорю на місце. Під час подорожі на Землі, друзі успішно долають гори Гімалаї, а опинившись у космосі, перемагають небезпечну чорну діру.

Під час перегляду цього повнокупольного фільму маленькі відвідувачі планетарію навчаться орієнтуватися на місцевості і розшифровувати зоряні візерунки — сузір’я.

Космічна вікторина (Земля, Сонце, Місяць) 20 хвилин, 2014 рік, 6+

Якщо ви хочете більше дізнатися про наше Сонце, Землю і Місяць або перевірити свої знання — запрошуємо вас взяти участь в нашій космічній вікторині. Як виникли місячні кратери? Чому Місяць світиться? Де Сонце черпає енергію? На ці та інші питання вам допоможе відповісти наша космічна вікторина. У цій грі кожен стане переможцем, адже всі дізнаються і побачать багато нового.

Другие даты
18 марта, воскресенье
20 марта, вторник
24 марта, суббота
25 марта, воскресенье
DILEMMA - На Паті | Прем'єра
Придбати пісню:

Дракоша і зникла зоря + Космічна вікторина воскресенье 14 января 11:00