Рус Укр Eng
02 апреля чт. 20:00

Ghostemane

890-1390 грн

Atlas (клуб)
г. Киев, ул. Сечевых Стрельцов, 37/41
Купить билет
890-1390 грн
Купить билет
До события осталось 166 дней 20 часов 59 минут
Ghostemane
Продолжительность события — 120 минут.
20:00 02 апреля
Atlas (клуб)
г. Киев, ул. Сечевых Стрельцов, 37/41

О событии

Ghostemane повертається у Київ в рамках європейського туру

Височенький, у татухах, хлопчина з довгим, немов сивим волоссям, на ім’я Ерік Уітні повертається у Київ, як до себе додому. Вперше він виступив в Україні у 2017 році в клубі Monte Ray, у 2018 році зібрав клуб Closer, а цього року — Atlas.

У рамках великого європейського туру, Ghostemane знов виступить у столиці та точно привезе із собою декілька сюрпризів. Дата та місце — 2 квітня 2020, клуб Atlas.

Ghostemane належить до нової хвилі хіп-хопу, яка шукає натхнення не на вулицях чи в криміналі, а у жанрах, які неможливо уявити сумісними із репом взагалі. Уітні знайшов своє в важкій музиці.

Диявольска читка під рок, хардкор чи дум-метал? Легко. Мабуть саме за це його обожнюють представники обох лагерів — як з боку хіп-хопу, так і з боку людей, які знайшли себе в екстремальному саунді.

Уітні завдяки цьому міксу виконує декілька завдань одночасно, при цьому навіть не напружуючись. По-перше, він створює дійсно унікальний для хіп-хопу саунд. Це далеко не нудний репкор у дусі Limp Bizkit, а щось інше — набагато темніше та небезпечніше.

По-друге, Уітні поєднує дві різні енергетики, що дає прямо-таки вибуховий ефект. Люди на його виступах в буквальному сенсі скаженіють, стрибають один на одного та ставлять все догори дригом.

Наступної весни Київ знову буде трястися від гітарного скреготу, скримінгу Еріка та жирних бітів. Тому що якось інакше Ghostemane не хоче та не вміє. Втім, ми якось інакше теж не хочемо.

Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ