Рус Укр Eng
Игорь Завадский. День учителя
07 октября вс. 19:00

Игорь Завадский. День учителя

Продажа билетов на эту дату остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
50-250 грн

Дом Актёра
г. Киев, ул. Ярославов Вал, 7
Игорь Завадский. День учителя
Продолжительность события — 90 минут.

О событии

ЧОМУ ВАРТО ПІТИ НА КОНЦЕРТ ІГОРЯ ЗАВАДСЬКОГО?

  • Сольник кращого віртуоза-акордеоніста України.
  • Нові хіти у виконанні автора.
  • Такого акордеона ви ще не чули!

7 жовтня запрошуємо в київський Будинок Актора на приголомшливий сольний концерт найталановитішого акордеоніста-віртуоза Ігоря Завадського.

Чи не ігноруйте це подія — аналогічних просто не передбачається! Ігор Завадський підкорив не тільки рідну країну, а й зарубіжжя, встигнувши подарувати свою неймовірну музику багатьом країнам світу: Франції, Італії, Іспанії, Португалії, Данії, Німеччини, Австрії, Словенії, Чехії, Словаччини, Угорщини, Ісландії, Казахстану, Швейцарії, США, Канаді, Ірландії та інших.

1400 сольників, 94 міста України та десятки країн, в яких він виступав, — всього лише суха статистика. Вся «сіль» — в його неймовірно емоційний і зовсім віртуозному виконанні, умінні відчути інструмент! Не дарма Ігор — володар «Золотої медалі», трьох вищих призів «Золотої ліри» (єдиний в світі!) І потрапив в Книгу рекордів Гіннеса.

Спадщина акордеоніста на сьогодні становить 13 альбомів і 20 СD. З осені 2003 року музикант щомісяця виступає в Будинку актора, таким чином новий концерт стане вже 126! У програмі концерту звучатимуть прем’єри і найулюбленіші хіти в авторській обробці Завадського, серед яких «Времена года» А. Вівальді, «Палладіо» К. Дженкінса, «Либертанго» А. П’яццолли, твори Й. С. Баха, В. А. Моцарта і Ф.Шопена! А також вальси, танго і навіть саундтреки з фільмів. НЕ пропустіть!

Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ
Например : +38 099 999 99 99