Рус Укр Eng
Імпровізатор. Легенди одного піаніста
10 октября чт. 19:30

Імпровізатор. Легенди одного піаніста

200 - 400 грн

Планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3
Купить билет
200 - 400 грн
Купить билет
До события осталось 23 дня 4 часа 56 минут
Імпровізатор. Легенди одного піаніста
Продолжительность события — 70 минут.
19:30 10 октября
Планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3

О событии

Мистецький проект ARTSpaceтм  Київського Планетарію презентує нове повнокупольне  музичне шоу у форматі 360ﹾ - «Імпровізатор. Легенди одного піаніста»

Музично-візуальний стрім

Унікальний виконавець, український композитор, піаніст, органіст – Влад Солодовников – виконає власні імпровізації на роялі, органі та синтезаторі. Головною родзинкою заходу є те, що Влад пише музику прямо у процесі виконання. Єдиними орієнтирами є умови задані від початку: стиль епохи, час виконання та проекції, що впливають на процес творення музики у форматі «наживо». Подорож крізь епохи, це вектори стилістики імпровізації -  від доби Бароко до фрі-джазу, від фолк-мотивів до музики мінімалізму.

Ексклюзивно у Київському Планетарії

Концерт буде цікавий широкому загалу, адже це не просто вишукана музика, що живе лише мить. Це дійство живих імпровізацій у синтезі з повнокупольними проекціями космічних та земних пейзажів. Орган та рояль занурять слухача у вирій творчих алюзій та зроблять подорож крізь епохи справжньою естетичною подією.

Композитор  та виконавець шоу

Влад Солодовников – член художньої ради Eclectic Sound Orchestra, засновник і режисер-постановник театру-студії Bach Alive. Навчався в Полтавському музичному училищі на відділі «теорія музики», вивчав композицію і інструментування у професора В. Мужчиля у Харківському інституті мистецтв ім. І. П. Котляревського.

Працює в жанрі необароко, фьюжн-фолк, академічна електронно-акустична музика, духовна музика (періоду початку ХХ ст.), мінімалізм, антиромантизм.

У творчості простежується вплив стилів Г. Свиридова, Б. Лятошинського, Б. Бартока, І. С. Баха.

Пише твори для різних складів, включаючи симфонічну музику, камерно-інструментальну, вокальну, хорову. Автор 2-х літургій, 3-х сюїт для оркестру та електронного інструментарію, Фолк-билиці в царині джазу для змішаного оркестру, антиопери «Пасіони за розумом» (Страсти по рассудку») (лібрето і постановка автора).

Лауреат міжнародного конкурсу композиторів імені Івана Карабиця (Київ), неодноразово – міжнародного конкурсу молодих композиторів імені Левка Ревуцького (Чернігів).

У програмі концерту авторська та імпровізаційна музика (від інтерпретації джазового мейнстріму 30-х років XX століття до сучасних авторських композицій у стилі фолк, фьюжн, інді-рок і джаз).

Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ