Рус Укр Eng
26 января сб. 19:00

Dennis Adu Quintet "Influences"

80-250 грн

Будинок Звукозапису Українського Радіо
вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б, Київ, Украина, 02000
Купить билет
80-250 грн
Купить билет
До события осталось 5 дней 16 часов 17 минут
Dennis Adu Quintet "Influences"
19:00 26 января
Будинок Звукозапису Українського Радіо
вулиця Леоніда Первомайського, 5-Б, Київ, Украина, 02000

О событии

Музиканти: Дмитро «Бобін» Александров (саксофон), Павло Галицький (ударні) , Олександр Емець (контрабас), Денніс Аду (труба), Олександр Малишев (фортепіано).

Денніс Аду (Dennis Adu) народився у невеличкому місті Солтпод у Гані 8 травня 1987 року. У віці 2 років переїжджає з батьками до міста Кривий Ріг на Україні.

На трубі Денніс почав грати у 7 років. Вже у 8 він потрапляє до легендарного оркестру Олександра Гебеля. У складі оркестру Аду дебютує на фестивалі «Горизонти джазу» (1998, Кривий Ріг).

Успіх не змусив на себе довго чекати: талановитого темношкірого трубача охоче запрошують такі відомі джазові фестивалі України та світу, як «Джаз на Дніпрі»(Дніпро), «Пам’яті Л. Утесова» (Південний), «Джаз-карнавал у Одесі» (Одеса), «Джаз Коктебель» (Коктебель), «Millau en Jazz» (Франція), «Fel du Sher» (Франція),«Jazz a Vienn» (Австрія).

З 2004 року він мешкає у Києві, поступає до КІМ ім. Глієра.

У 2006 авторитетне журі визнало Денніса лауреатом премії «Кращий трубач» джазового конкурсу «ДоДж-Юніор», а незабаром — у 2009-му, — цілу низку нагород. На тому ж на той час найбільшому джазовому фестивалі України «До Дж» його чекало звання найкращого джазового музиканта України, премії «Кращий трубач» та «Найкраще аранжування джазового стандарту»!

Денніс Аду завжди підкреслює, що вдячний цим музикантам, що надихають його на твочість: Miles Davis, Louis Armstrong, Roy Eldridge, Dizzy Gillespie, Clark Terry, Nickolas Payton, Roy Hargrovе, Wynton Marsalis, Terence Blanchard, Alex Sipiagin.

Денніс Аду виступав з такими зірками джазу як Ku- Umba, Frank Lacy, Gregory Porter, Curtis Fuller, Jim Rotondi, Roy and Ofer Assaf, Steve Slagle, Javon Jackson, Larry Willis, Quincy Davis, Dana Hall, Wayne Escoffery Jimmy Bosch.

«Альбом „Influences“ — це музика про особистостей та місця, де я бував, та які справили на мене незабутнє враження та змінили мою свідомість», — каже Денніс про цю програму.

Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ
Например : +38 099 999 99 99