Оркестровое шоу «Cinematic Symphony»

Оркестровое шоу «Cinematic Symphony»

10 мая
четверг, 19:30
Киевский планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3
150-350 грн
Купить билет
До события осталось
20 дней
17 часов
9 минут
Оркестровое шоу «Cinematic Symphony»
Продолжительность события — 70 минут.
19:30 10 мая
Киевский планетарий
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 57/3
Купить билет

О шоу

Відтепер у Київському планетарії виступає оркестр

На перше музично-оркестрове шоу під куполом надихнув Арістотель. Музичне оркестрове шоу «Гармонія сфер»

Це незвичайне, екстраординарне, музичне та науково-популярне шоу за участю оркестру Eclectic Sound Orchestra. Завдяки поєднанню оркестрової музики та сферичних проекцій на куполі Київського планетарію, відбувається повне занурення в естетизм аудіо-візуальних образів.

Еклектика виконання

Потужний звук живого оркестру, поєднаний з електронними семплами та бітом розкривають нові грані як класичних, так і сучасних мелодій. Це шоу яке буде «тримати» до фінальних акордів завдяки сучасній трактовці та використанню виразних художніх та технічних можливостей. Тільки в нашому шоу поєднані твори Баха, Моцарта з сучасними шедеврами кіно-композицій Ціммера та Вільямса.

Концепція

«Гармонія сфер» — це античне і середньовічне вчення про музично-математичне влаштування космосу. Саме космос та музика надихнули Арістотеля на створення філософської концепції досконалої та божественної природи мелодії сфер.

Виконавці

Eclectic Sound Orchestra (ESO) — новий унікальний оркестр, який активно набирає популярність в Європі. Закладена в основу ансамблю філософія еклектики, дозволила домогтися принципово нового звучання з урахуванням сучасних вимог до музики.

Оркестр Eclectic Sound Orchestra якісно відрізняється від будь-яких інших «традиційних» оркестрів. Різна жанрова спрямованість музики та використання цифрових технологій, зробили Eclectic Sound Orchestra новаторським і універсальним оркестром для будь-яких сучасних потреб шоу-бізнесу.

Відвідавши шоу «Гармонія сфер» ви не тільки отримаєте надзвичайне естетичне задоволення, а також зможете побачити музику та дізнатись про концепцію «музики сфер» яка проіснувала вже 3 тис. років.

Музичний продюсер шоу та диригент — Сергій Лихоманенко

Композитори та аранжувальники:

  • Євгеній Жаку
  • Юрій Яцюк
  • Валерія Фінікопуло
  • Влад Солодовніков

Вартість квитків: від 150 до 350 грн.
Тривалість концерту — 70 хв.

DILEMMA - На Паті | Прем'єра
Придбати пісню: