Рус Укр Eng
07 января вт. 19:00

Олег Скрипка та оркестр НАОНІ. Різдвяний концерт «Щедрик»

200-1550 грн

Дворец Украина
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 103
Купить билет
200-1550 грн
Купить билет
До события осталось 174 дня 8 часов 20 минут
Олег Скрипка та оркестр НАОНІ. Різдвяний концерт «Щедрик»
Продолжительность события — 120 минут.
19:00 07 января
Дворец Украина
г. Киев, ул. Большая Васильковская, 103

О событии

Олег Скрипка, НАОНІ оркестра та її величність Музика запрошують вас на Головний Різдвяний вечір країни!

Ми знаємо, що ви чекаєте цього свята! На численні прохання, після торішнього аншлагового концерту в Палаці «Україна» неперевершені Олег Скрипка та НАОНІ оркестра знову готують для вас різдвяну програму «на біс»!, наповнену новими колядками, улюбленими хітами та сюрпризами - все, щоб зануритися у казкову атмосферу свята, магії та справжньої живої музики.

Для Олега Скрипки Різдво є особливим святом, яке він не береться порівнювати з жодним іншим – «Саме з Різдва розпочинається рік! Воно є глибоко історичним, сакральним, духовним; в різдвяний час ми більше звертаємося до цінностей. Тому Різдво є теплим родинним святом, бо все в нашому житті починається із сім’ї та кохання!».

Святковий концерт 7 січня однієї з кращих творчих колаборацій нашої країни по праву стане «Головним Різдвяним вечором» 2020 року. Цей своєрідний музичний синтез забезпечить унікальність звучання відомих композицій, додасть їм вишуканого шарму та музичної енергії. Тільки-но уявіть – 40 народних інструментів на сцені водночас! Неймовірна ансамблева злагодженість Олега Скрипки та колективу подарує слухачам неймовірні враження. Олег Скрипка виконає колядки та беззаперечні хіти з народних та авторських українських пісень («Очі чорні», «Щедрик» та інші), які є окрасою світової музичної культури. А відомі композиції «Весна» чи «Країна Мрій» заграють новими відтінками у несподівано розкішному оркестровому аранжуванні.

Приходьте та отримайте насолоду від справжньої живої музики! «Різдвяний вечір №1» 7 січня 2020 року, 19:00, Київ, Палац мистецтв «Україна».

Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ
Например : +38 099 999 99 99