Категории Информация
Кассы Добавить событие
ПРОЦЕСС
26 июня 2024 ср. 18:00

ПРОЦЕСС

Цена: 450 грн

Театр на Подоле
г. Киев, Андреевский спуск, дом 20-Б
Продано
450 грн
Продано
До события осталось 34 дня 14 часов 23 минуты
ПРОЦЕСС
Продолжительность события — 120 минут.
18:00 26 июня
Театр на Подоле
г. Киев, Андреевский спуск, дом 20-Б
Продано

О событии

Рано-вранці до будинку Йозефа К. вриваються невідомі люди. Його заарештовано. Причина невідома. Спроби з'ясувати «за що» і як можна виправдатися виявляються даремними.

Йозеф К. відчайдушно намагається поговорити із суддями – марно. Лише дедалі глибше заплутується у лабіринті сюрреалістичної бюрократії.

Чи просувається процес? Не знає ні глядач, ні головний герой. Рішення суду також невідоме, але Йозеф відчуває, що його час спливає. Все перетворилося на безтолкову гонитву за інформацією про таємничий вирок. Він переконується у тому, що його життя ніколи не належало йому самому.

Колись давно Шекспір порівняв людське життя із театром. Кафка пішов ще далі: він побачив у житті один нескінченний судовий процес, безглуздий і нещадний.

Арешт головного героя не випадково припадає на день його народження – це своєрідна підказка: всі наступні події будуть не так реальними, як алегоричними. Останній рік свого життя Йозеф К. мешкає під тиском судового процесу, про який ніхто нічого не знає. У чому звинувачується персонаж – не знають навіть судді, які ведуть його справу. Він винен просто тому, що кожна людина в цьому житті може бути в чомусь винна – і цього достатньо.

Проєкт підтримується в рамках Projektfonds Ukraine від Goethe-Institut, що фінансується Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини з метою зміцнення стійкості культурних та освітніх партнерів в Україні.

Другие даты
04 июн., вторник
29 июн., суббота
Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ
Заявка на промо-код