Рус Укр Eng
Зимняя страна на ВДНГ. Комплексный билет
13 января вс. 10:00

Зимняя страна на ВДНГ. Комплексный билет

Продажа билетов на эту дату остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ДЕТЯМ»
390 грн

«Экспоцентр Украины» (ВДНХ)
г. Киев, пр-т Академика Глушкова, 1
Зимняя страна на ВДНГ. Комплексный билет
Продолжительность события — 120 минут.

О событии

Минулого року «Зимова Країна на ВДНГ» прийняла понад 530 000 гостей, ставши однією з найпопулярніших святкових локацій в Україні. Цього сезону улюблений парк зимових розваг повертається! Історія та дух українського Різдва взимку 2018–2019 чекають гостей на ВДНГ буквально всюди. На вході відвідувачів зустрічають яскраві цифри Нового Року — 2019, на ялинках, колонах, вхідних воротах, на ковзанці і в зоні фудкорту сяє святкова ілюмінація, а спорожнілі фонтани вже перетворилися в прекрасний казковий ліс.

Придбавши комплексний квиток в «Зимову Країну на ВДНГ» ви зможете провести незабутній зимовий день в цьому царстві святкових розваг! У вас буде можливість зустрітися з улюбленими героями казок і спробувати найпопулярніші розваги парку. Купивши всього один квиток, в «Зімовій Країні на ВДНГ» з ним ви зможете відвідати: ковзанку, тюбінгового гірки, Замок крижаних скульптур, міську резиденцію знаменитої фабрики ялинкових іграшок «Клавдієво» та виставку стародавніх створінь «Льодовиковий період».

І можете бути впевнені, незалежно від віку, всі відвідувачі парку йдуть з посмішкою. Все тому, що святкові традиції живуть туть! У «Зимовій Країні на ВДНГ».

Парк працює на території ВДНГ з 8 грудня по 10 березня

Вхід на територію — вільний

Оповестить меня о старте продаж
Предварительный заказ
Например : +38 099 999 99 99