Рус Укр Eng
Фестиваль «Зов героїв»

Фестиваль «Зов героїв»

21 мая 2017
Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ФЕСТИВАЛИ»
Парк Киевская русь
Копачев, Киевская область
100 - 300 грн

О шоу

Фестиваль «Зов героїв» у «Парку Київська Русь»

Приїжджайте 20 та 21 травня у Древній Київ на грандіозний захід всеукраїнського масштабу!  Відважні лицарі у важких обладунках, їхні бойові мечі та сокири, різнобарвні стяги та щити з гербами, а головне – мужність та вправність у двобоях та масових битвах – незабутнє видовище, яке побачать гості «Парку Київська Русь».

 «Зов героїв» - це наймасштабніший щорічний чемпіонат України з середньовічного бою, в якому беруть участь сотні бійців. Серед них і учасники національної збірної України з історичного бою, які не раз виборювали призові місця у чемпіонаті світу з цього виду спорту. Це не постановочні бої, тут все по-справжньому!

Окрім того, протягом вихідних можна буде прокататися верхи на коні чи поні, пролетіти на тролеї «Політайло» (канатний спуск)постріляти з лука, виготовити власноруч сувенір на одному з майстер-класів, відпочити на пляжі Лісового озера. Діятиме фото локація з переодяганням в середньовічні костюми, ярмарок майстрів. На території працюватиме безліч точок харчування та корчма. А також можна буде залишитися на ніч в унікальних апартаментах середньовічного антуражу.

Ціна квитка на фестиваль «Зов героїв» – 300 грн, для пенсіонерів, студентів – 150 грн, для дітей шкільного віку – 100 грн, дошкільнята – безкоштовно.


Древній Київ у «Парку Київська Русь» розташований в с.Копачів, Обухівський район, Київська область. З Києва курсують маршрутки від метро Видубичі.


Парк відкривається о 10:00, початок програми о 13:30

DILEMMA - Майлав | Премьера
Приобрести песню: