Категории Информация
Кассы Добавить событие
Французский Миг
22 марта 2024

Французский Миг

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»

Дом Актёра
г. Киев, ул. Ярославов Вал, 7

О событии

«Французька Мить»

Запрошуємо на концерт українських музикантів молодої генерації, віолончеліста Гліба Саська та піаніста Максима Шадька.

Програма концерту складається виключно з французької музики. Виконавці пропонують здійснити подорож в епоху французького романтизму та імпресіонізму, поринути в потаємний світ творчості французьких композиторів.

Віолончеліст Гліб Сасько:

Закінчив Київську спеціалізовану музичну школу імені Миколи Лисенка. У 2020 році вступив до Національної музичної академії України (клас Вікторії Кулікової).

Лауреат національних та міжнародних конкурсів, серед яких Міжнародний конкурс камерних ансамблів імені Повзуна (2018) та Newport Virtuosi International Online Music Competition (2021).

Багато виступає в концертних залах Києва та інших містах України як соліст та ансамбліст. У складі струнного квартету та фортепіанного тріо концертує в Україні та за кордоном. У 2015 році у складі тріо виступав на міжнародному фестивалі Muzyka swiata (Польща).

Учасник концертів в рамках міжнародного культурного проєкту «Україно-німецький культурний діалог» (Німеччина, 2015).

У 2018 та 2019 роках виступав у складі Молодіжного симфонічного оркестру України (YSоU).

У 2018 році був концертмейстером групи віолончелей Дубайського молодіжного оркестру на Emirates International Peace Music Festival. З 2021 року працював в оркестрі New Era Orchestra. З 2022 року – артист оркестру Національної опери України.

На концертний сезон 2023-2024 запрошений концертмейстер групи віолончелей симфонічного оркестру Національної філармонії України.

Брав участь у майстер-класах VERE MUSIC ACADEMY, де займався з Олексієм Шадріним, Денисом Севериним та Артемом Полуденним.

Як соліст виступав у супроводі Симфонічного оркестру Національного радіо, ансамблів «Київська Камерата» та «Київські солісти», Симфонічного оркестру Національної філармонії України.

Займається популяризацією творчості українських композиторів – зокрема, Бориса Лятошинського, Мирослава Скорика, Ігоря Щербакова, Віктора Степурка, Олександра Красотова, Геннадія Саська, Золтана Алмаші, Віктора Камінського, Максима Шалигіна, Івана Карабиця, Андрія Штогаренка, Василя Барвінського, Іллі Бондаренка.

Музикант грає на сучасному інструменті румунського майстра Silvian Rusu.

.

.

.

Піаніст Максим Шадько:

Народився 1993 року у Харкові. Навчався у Харківській спеціалізованій музичній школі (клас професорки Наталії Авраменко) та у Харківському національному університеті мистецтв імені Івана Котляревського (клас професорки Тетяни Вєркіної).

У 2022 році отримав науковий ступінь доктора філософії з музичного мистецтва.

Максим є лауреатом багатьох міжнародних конкурсів. Серед них Міжнародний конкурс юних піаністів Володимира Крайнєва (2004, Україна), Міжнародний конкурс Night in Madrid (2014, Іспанія), Міжнародний конкурс пам’яті Бориса Лятошинського (2014, Франція), Перший відкритий конкурс «Харківські асамблеї» (2016, Україна), Київський міжнародний фортепіанний конкурс (2018, Україна), фортепіанний конкурс Franz Liszt Center (2021, Іспанія).

Виступав як соліст разом із Національним симфонічним оркестром України, симфонічним оркестром Національної філармонії України, Національним одеським філармонійним оркестром, симфонічним оркестром Львівської національної філармонії,  Дніпропетровської та Харківської філармоній, ансамблем солістів «Київська камерата».

3 2023 року музикант є солістом Національної філармонії України.

Брав участь у майстер-класах професорів Павла Гілілова, Сергія Едельмана, Вольфганга Манца, Джуліано Мацоканте, Льва Наточенного, Мілани Чернявської, а також у майстер-класах Музичної академії Фридерика Шопена (Німеччина).

У 2020 році був відібраний особисто маестро Мюрреєм Перайєю до участі у його майстер-класі, який організувало авторитетне музичне видавництво G. Henle до 250-річчя з дня народження Людвіга ван Бетховена.

У 2023 році відвідував майстер-класи Wilhelm Kempff Cultural Foundation (Позітано, Італія).

У 2013 та 2014 роках музикант був співорганізатором Міжнародного фестивалю для молодих композиторів та виконавців «Дні нової музики у Харкові».

З 2018 року є отримує грантову підтримку від фонду VERE MUSIC FUND.

.

.

.

Гліб Сасько, віолончель і Максим Шадько, фортепіано

Програма концерту:

Клод Дебюссі - Прелюдія «Затонулий Собор», «Фейерверк»

Клод Дебюссі - Соната для віолончелі і фортепіано ре мінор CD 144 (L 135)

Сезар Франк - Соната для скрипки і фортепіано ля мажор FWV[1] 8 (1886) 

(Версія для віолончелі і фортепіано)

Предварительный заказ
Заявка на промо-код