Категории Информация
Кассы Добавить событие
31 октября 2023

Ганс Краса. Дитяча опера «Брундібар»

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ФИЛАРМОНИЯ»

Национальная Филармония Украины
г. Киев, Владимирский спуск, 2

О событии

31.10.2023

Прем’єра в Україні!

Ганс КРАСА «Брундібар. Голоси дітей»

Дитяча антивоєнна опера

Дитячий хор Київського державного музичного ліцею ім. Миколи Лисенка

Оркестр Академії мистецтв Таврійського національного університету імені Володимира Вернадського

Диригент-постановник – Антоній КЕДРОВСЬКИЙ

Режисер – постановник Максим ДОБРОЛЮБОВ

Сценографія – н.а. України Олександр БІЛОЗУБ

Продюсер проєкту – Максим ДОБРОЛЮБОВ

Мистецький проєкт присвячений темі дітей війни в Україні. Дитяча опера «Брундібар» стала всесвітнім мистецьким символом боротьби з абсолютним злом – нацизмом. Основна тема опери – діти війни. Ця тема як ніколи співзвучна сьогоденню, коли українські діти потерпають від жорстокості та агресії північного сусіда, історія про дітей, в яких вкрадене їх дитинство.

Діти в опері, як символ чистоти, разом з друзями перемагають пожадливого та брехливого Брундібара та допомагають своїй матері одужати від хвороби.

Написана Гансом Краса за лібрето Адольфа Гоффмайстера у 1938 році, опера відома своєю прем'єрою у 1943 році за участю дітей концентраційного табору Терезієнштадт (Терезин) в окупованій Чехословаччині. Трагічна доля перших виконавців опери, які стали жертвами нацизму наштовхнула нас на ідею прийняти цю естафету боротьби за справедливість та загальнолюдські цінності і залучити до постановки українських дітей, які розкажуть історії свої однолітків, що постраждали від російської військової агресії.

Спільний проєкт Національної філармонії України, продюсерської агенції «НУ ШО» за підтримкі Чеського центру у м. Київ, державної платформи «Діти війни», ГО «DUSHA UA», БФ «Голоси дітей».

Предварительный заказ
Заявка на промо-код