Рус Укр Eng
""Гдє ві сохнітє бєльйо?" чи "У Києві на Подолі"

""Гдє ві сохнітє бєльйо?" чи "У Києві на Подолі"

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «ТЕАТР»

О шоу

Вистава Володимира Петранюка «Гдє ві сохнітє бєльйо чи У Києві на Подолі» (комедія з піснями, чаркою та цимісом за мотивами водевілю Миколи Янчука).

Історія кохання єврейської дівчини Рахілі і українського парубка Богдана, що розгортається на тлі життя і спілкування двох родин на одному Подільському подвірї.

Весна у післявоєнному Києві наповнює людей добрими сподіваннями, веселою вдачею і міцним бажанням жити по-новому. Два помешкання, що їх вікна виходять в один двір займають родина євреїв і сімя українців. Вони традиційно і незло сваряться між собою, бо кожні вважають себе кращими. Подвір’я наповнене єврейськими і українськими жартами, піснями і сварками, а повітря переповнене ароматами козацької і єврейської кухонь. Натомість нове покоління живе своїм власним життям. Парубка і дівчину не цікавлять бабчині забобони. Їх молодість і любов не зважає на національні звичаї і обмеження. Поки батьки перебувають на єврейському недільному базарі, Богдан і Рахіль, руйнуючи міжнаціональні перепони, зізнаються одне одному в коханні і погоджуються на шлюб. Та муром між ними лежать столітні забобони, що їх сповідують батьки. Але весна, перемога у війні, щире кохання і сподівання на краще життя долають мури. Батьки сваряться і миряться, бються і вибачають одні одним, бо найбільший аргумент на користь молодим - це весілля, яке робить з двох різних родин одну велику сімю в одному дворі у Києві на Подолі.

Вуличний філософ Подола Гоп-з-точилом робить зворушливі висновки і повчання, пересипаючи свої філософські гасла рецептами української і ізраїльської кухні, а веселий міліціянт – дільничний Собачко, який завжди напідпитку, підкріплює жартівливу атмосферу Подолу міліціянськими байками і анекдотами з подільських вулиць.

DILEMMA - На Паті | Прем'єра
Придбати пісню: