Категории Информация
Кассы Добавить событие
Говори телом
12 октября 2023

Говори телом

Цена: 150-300 грн

Київський культурний кластер "Краків"
Русанівська набережна 12/2
Купить билет
150-300 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Говори телом"

Продолжительность события — 120 минут.
12 окт., четверг

О событии

Вечір вистав проєкту “Говори тілом”

Платформа сучасного танцю презентує вечір вистав проєкту “Говори тілом”

Сьогодні загроза існуванню України знову перестала бути фактом минулого, тому митці, хореографи, танцівники відчувають потребу осмислювати в своїх роботах виклики, з якими стикається кожен українець. Мова тіла і танець дають змогу говорити про найскладніше, для чого бракує слів.

Автори танцювальних вистав рефлексують над природою смерті та тим, що мотивує нас боротись за незалежність. Досліджують колективні травми українців, які заважають вийти на новий рівень розвитку.

В рамках події також відбудеться презентація YouTube-каналу ”Let the body speak”, на якому зібрані відеороботи українських танцівників та хореографів, створених під час війни.

Тривалість події: 2 години, з антрактом

Danse macabre. Безсмертний танок

Ця мініатюрна постановка народжена на перетині танцю, фізичного театру й музики. Переплетіння експериментальних пошуків із традицією, живе звучання колісної ліри та сучасний танець запропонують вам не тільки ефектну форму, але й важливі та глибокі сенси. Кругообіг, а головне — взаємозалежність Життя і Смерті, місце людини в цій одвічній круговерті — ось на чому зосереджується вистава. Дві перформерки на 30 хвилин занурять вас у химерний та одночасно чарівний світ сучасного танцювального театру.

Режисер та художник — Богдан Поліщук

Хореографка, перформерка — Олександра Магера

Лірниця, перформерка — Варвара Турта

Художниця зі світла — Світлана Змєєва

Тривалість вистави: 30 хв.

Сліди

В основі роботи — ідеї К. Г. Юнга про колективне несвідоме. Наші дії в теперішньому обумовлені тим, що сталося в минулому, а наша поведінка — дзеркало попередніх поколінь. Зв’язок з ними не обмежується лише пам’яттю.

Вистава “Сліди” — це танцювальна візуалізація скутків психологічних травм, що зумовлені історичними трагедіями. Вони показують, як наша культура, наші відносини з людьми і наша доля можуть бути визначені минулим. Але варто пам’ятати, що ці відбитки також можуть стати ключем до того, як змінити сценарій нашого майбутнього.

Хореографка — Тетяна Знамеровська

Перформерки — Катерина Погорєлова, Тетяна Знамеровська

Композитор — Іван Гаркуша (John Hope)

Сценограф, художник з костюмів — Олег-Родіон Шуригін-Грекалов

Художниця зі світла — Світлана Змєєва

Тривалість вистави: 30 хв.

Захід організовано Платформою сучасного танцю (Україна) в рамках проєкту Говори тілом/Let the body speak, який відбувається за підтримки Українського культурного фонду і Trust for Mutual Understandin

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код