Рус Укр Eng
Игорь Завадский «День народження»
20 января 2019

Игорь Завадский «День народження»

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
100-250 грн

Дом Актёра
г. Киев, ул. Ярославов Вал, 7

О событии

Ігор Завадський (кнопковий акордеон) — заслужений артист України; переможець міжнародних конкурсів у Франції, Італії, Ірландії, Іспанії; володар «Золотої медалі» (Франція); єдиний в світі володар трьох вищих призів міжнародних конкурсів акордеоністів «Золота ліра» (одна — Італія та дві — Ірландія); перший український музикант, який потрапив до Книги рекордів Гіннеса (Канада); перший український акордеоніст в Книзі рекордів України, як єдиний володар 3-х «Золотих лір» — головних призів міжнародних конкурсів акордеоністів.

З 2001 по 2019 рр. записані і видані коллекционно-подарунковим накладом 14 музичних альбомів (21 СD), а також 3 DVD з концертами Ігоря Завадського з київських залів (Театр оперети, Міжнародний центр культури і мистецтв, Палац «Україна»), ТВ-сюжетами, документальним фільмом про нього «Танго свободи» і кліпом на тему Астора П’яццолли «Либертанго».

У програмі концертів 20 і 21 січня — презентація 14-го музичного альбому Ігоря Завадського «Пори року».

Традиція Ігоря Завадського влаштовувати концерт в власний День народження вже багато років. Перший такий концерт відбувся в Національному музеї Тараса Шевченка ще в далекому 1998 році. З часом концертні зали, де проходили ці концерти, ставали все більше, тому що не могли вмістити всіх бажаючих. А в 2006 році, в тридцятиградусний мороз, Ігор зібрав аншлаг у Національному палаці «Україна» …

І ось — 20 і 21 січня 2019 року, вже в 18-й раз, Ігор влаштовує святкові концерти в свій День народження. З вибором концертного залу Ігор довго не сумнівався. Вибір знову припав на його улюблений концертний зал Києва, де він дав уже 119 сольних концертів. І в 2019 році 20 і 21 січня концерти до Дня народження відбудуться в Будинку актора!

Як завжди, до таких концертів в День народження Ігор готує щось особливе. Цього разу, окрім самих концертів, відбудеться і презентація нового 14-го альбому Ігоря Завадського «Пори року». Унікальність цього альбому полягає в тому, що в ньому знаменитий цикл «Пори року» Антоніо Вівальді представлений цілком в незвичайному поєднанні соло акордеона з органом («Весна», «Осінь») і з камерним оркестром («Літо», «Зима»). Аналогу такому творчого експерименту в світі немає! До сих пір ходять суперечки про рік створення цього музичного шедевра. 2019, 2020 року, 2023 або 2025 (за різними версіями) — рік, коли циклу «Пори року» виповнюється 300 років! Крім циклу «Пори року» в альбомі також представлені інші твори Вівальді, а також Баха, Моцарта, Гріга, Верді та Чайковського.

Предварительный заказ