Категории Информация
Кассы Добавить событие
19 ноября 2023

Сказка-мюзикл «Аладдин и волшебная лампа»

Цена: 200-480 грн

Центральный Дом офицеров
ул. М.Грушевского, 30/1
Купить билет
200-480 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Сказка-мюзикл «Аладдин и волшебная лампа»"

Продолжительность события — 120 минут.
19 нояб., воскресенье

О событии

У рамках всесвітнього туру: Київ, Лос-Анджелес, Нью-Йорк, Вашингтон, Чикаго, Майямі, Сан- Франциско, Торонто, Мюнхен, Відень.

Міжнародний театр пригод і фантастики «КАСКАДЕР»

Представляє:

Чарівну виставу-мюзикл для дітей та дорослих «Аладдін і чарівна лампа»

Справжній казковий подарунок від акторів всесвітньо відомого театру пригод і фантастики «Каскадер» - творців оригінальних українських вистав-мюзиклів «Рапунцель. Казка про зниклу принцесу», «Снігова королева. Сила гарячого серця», «Білосніжка. Новорічна історія «Кіт у чоботях», які так полюбились глядачам в Україні, США, Канаді, Німеччині, Австрії, Швеції, Італії та в інших країнах світу. Для тих, хто цінує добрі, веселі та чарівні дитячі вистави, слід від яких назавжди лишається в серці кожної дитини!

Після тріумфальних гастролей містами США та Канади,

артисти запрошують маленьких глядачів та їхніх батьків у чарівний світ Сходу.

На вас чекає зустріч з безстрашним Аладдіном, прекрасною принцесою Жасмін, зловісною Перрі, підступним Джафаром, і винахідливим Джином. Закоханий у прекрасну принцесу злидар Аладдін потрапляє у таємничу печеру і знаходить чарівну лампу. Мешканець лампи – Джин, вибравшись на волю, обіцяє виконати три бажання юнака. І тут починаються справжні пригоди!

Вистава прийде до смаку, як дітям будь-якого віку, так і дорослим, тому що наш мюзикл – це, перш за все, якісне шоу, добрий цікавий сюжет, гарна музика, сучасна хореографія, двобої на мечах. Вам обов’язково сподобаються яскраві костюми, інтерактивне спілкування з усіма глядачами, дотепні жарти та мелодійні пісні. Кожен, хто відвідає нашу виставу отримає море позитивних емоцій і незабутніх вражень від чудової атмосфери свята, створеної спеціально для вас і вашої дитини!

Майстерністю артистів театру захоплюється публіка у всьому світі. Історія театру "Каскадер" - це 35 років творчої праці та успішних виступів як в Україні, так і на найкращих сценах США, Німеччини, Австрії, Польщі, Італії, Швеції, Литви, Молдови, Канади.

Продюсер: Igor Misliviy

Автор сценарію, автор пісень - Влада Кохановська

Хореограф-постановник - Станіслав Волотовський

Режисер-постановник - Влада Кохановська

Постановник трюків і сценічних боїв - Ігор Мисливий

Аранжувальник- Юрій Катін

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код