Категории Информация
Кассы Добавить событие
KBU AWARDS 2023
09 декабря 2023

KBU AWARDS 2023

Цена: 1500 грн

Международный Выставочный Центр (МВЦ)
г. Киев, Броварской пр-т, 15
Купить билет

Заказать билеты на "KBU AWARDS 2023"

09 дек., суббота

О событии

Книжкова премія KBU AWARDS була заснована у 2020 році для популяризації українських авторів, їх книг та ідей. У травні 2021 року відбулась перша церемонія нагородження. У номінації “Найкраща книга про розвиток бізнесу” І місце отримала книга “Якщо стрибнули, то гребіть” Ольги Гуцал. У номінації “Найкраща книга для особистісного зростання” І місце отримала “Зовсім не страшна книга. Про життя, смерть і все, що поміж ними” Анастасії Леухіної.

Попри всі складнощі, в оргкомітеті премії KBU AWARDS порадилися, знайшли мінімальні ресурси та вирішили відновити проведення премії за книгами, виданим у період з січня 2021 до червня 2023.

В 2023 році відзначаються найкращі книги в 5 номінаціях. До номінаій Бізнес та Особистий розвиток додано ще три нові номінації – Історія, Ідентичність та Війна.

Організатори цьогорічної премії — Дмитро Лаппо та Kniga.biz.ua, директорка УІК Олександра Коваль та ресторатор Максим Храмов.

Членами журі стали Тетяна Лукинюк, Софія Челяк, Любко Дереш, Ірина Цілик, Андрій Любка, Валерій Пекар, Владислав Рашкован, Андрій Длігач, Володимир Поперешнюк, Ірина Подоляк, Олександр Алфьоров, Борислав Береза, Катерина Глазкова, Лідія Артюх, Алла Заяць, Юрій Козій, Сергей Петренко, Лариса Мудрак.

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код