Категории Информация
Кассы
Концертная программа "Влюбленная душа"
12 июня 2022

Концертная программа "Влюбленная душа"

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
Цена: 250 грн

Киевский национальный академический театр оперетты
ул. Большая Васильковская, 53/3

О событии

Душа людини – як дзеркало. Усе, що відбувається у нашому житті, проходить через душу: емоції, переживання, щастя, біль, радість... Усе відображається в тонкій невидимій енергії, та коли таких переживань накопичується дуже багато – буває, що не вистачає слів, аби виразити усе, що ми відчуваємо. І тоді настає мить, коли так хочеться «вимкнути розум», розслабитись, щоб співала та говорила тільки одна душа… Просто голос, просто рояль, і шалений вир різних тембрів, різних переживань і різних емоцій. І саме тоді нам  допомагає «чарівна пігулка» – музика! М’яка, шалена, лірична, прониклива, улюблена мільйонами… Коли її чуєш – відчуваєш, що душа починає розквітати, наче квітка, починає дихати, а серце б’ється в унісон.

У концертній програмі «Закохана душа» прозвучать сингли, від яких бігтимуть мурашки по шкірі:  «I Got Rhythm», «Hallelujah»  на музику «чарівника українського походження» Джорджа Гершвіна, «Je taime» та «Caruso» з репертуару Лари Фабіан, «Memory» Ендрю Ллойда Вебера та інші. Композиції цього вечора звучатимуть англійською, французькою та німецькою мовами.

Унікальний голос Тамари Ходакової в тандемі з  виконавською майстерністю концертмейстерки Анни Поліщук в теплій атмосфері Національної оперети України подарує вам незабутні враження. 

Предварительный заказ
Заявка на промо-код