Категории Информация
Кассы Добавить событие
КВАРТЕТ
28 - 29 января 2023

КВАРТЕТ

Цена: 200-500 грн

Киевский национальный академический театр оперетты
ул. Большая Васильковская, 53/3
Выбрать дату

Заказать билеты на "КВАРТЕТ"

28 янв., суббота
29 янв., воскресенье

О событии

Нова вистава «Квартет» за п'єсою англійського письменника і драматурга Рональда Харвуда (переклад Я. Іваницької) – на сцені Національної оперети!

Це цікава історія не лише про те, що відбувається на сцені, але й за лаштунками.  Розповідь про людяність і світ театру, де чотирьом колишнім оперним співакам доведеться повернутися в минуле.

Дія відбувається у розкішному будинку, де живуть колишні артисти оперної сцени. Святковий концерт, який проходить щорічно 10 жовтня у день народження Джузеппе Верді, цього разу має принести прибуток, щоб уникнути закриття притулку. Директор гала Седрік запрошує співачку Джін, велику оперну діву, яка славиться своїм складним характером та колись була одружена з одним із жителів притулку Реджинальдом. Жінка категорично відмовляється брати участь в концерті, однак, вистава все ж таки відбувається.

Вистава «Квартет» - це роздуми про сьогоднішнє і майбутнє. Кожен із героїв відкриє свої таємниці життя та визнає власні гріхи. Так, їм не пощастило в житті, але вони й надалі вірять у краще та підтримують один одного.

Режисер-постановник, художник-постановник, художник з костюмів –

народний артист України Олександр Білозуб.

Диригент-постановник – заслужений діяч мистецтв України Сергій Дідок.  

Предварительный заказ
Заявка на промо-код