Категории Информация
Кассы Добавить событие
Latexfauna
03 декабря 2022

Latexfauna

Продажа билетов остановлена
Но вы можете посмотреть другие события категории «КОНЦЕРТЫ»
Цена: 700 грн

КВЦ «Парковый»
Парковая дорога, 16А

О событии

Презентація нового альбому гурту LATEXFAUNA - Senbernar! 3-го грудня київські інді-герої презентують свій перший за останні чотири роки альбом, який вже встиг полюбитися багатьом шанувальникам.

ЧОГО ЧЕКАТИ?

3-го грудня в КВЦ "Парковий" хлопці зіграють свою найбільшу концертну програму. Усі присутні зможуть вперше наживо почути про найкращих однокласниць Черкащини, перенестися в безкраї степи Левади та відчути все тепло Сенбернару. Звісно, не обійдеться і без улюблених хітів. Крім того LATEXFAUNA обіцяють нову естетику, шоу і звучання. Такий концерт точно не можна пропускати!

НОВІ ГЕРОЇ

«Що може бути краще за хорошу історію?! І наші пісні - це, перед усім, історії. Працюючи над альбомом, ми не шукали якоїсь концепції. Однак, якщо прослухати всі нові треки, то в них буде одне спільне - вони про героїв. Фантастичних і реальних, епічних, часом трагічних, сильних і таких, якими кожен для себе сам колись стає», - каже басист гурту Лесь.

НОВА LATEXFAUNA

Дебютний альбом «Ajahuaska» вийшов аж у 2018 році. Тож зі «свіженьким» хлопці не поспішали. Хоч за цей час і випусти чимало синглів, які стали хітами. Але час минув. Всі підросли. І пора купити квиточок, щоб почути нову LATEXFAUNA 3-го грудня у КВЦ "Парковий".

Предварительный заказ
Заявка на промо-код