Рус Укр Eng
Категории Информация
Информация о карантине в Киеве и Украине
Кассы Киев
27 ноября

Маестро Володимир Гришко. Vivat Pavarotti

Цена: 190-2450 грн

Октябрьский дворец
г. Киев, Алея Героев Небесной Сотни, 1
Купить билет
190-2450 грн
Купить билет

Билеты на "Маестро Володимир Гришко. Vivat Pavarotti"

Продолжительность события — 120 минут.
27 нояб., пятница
19:00
190-2450 грн
Купить билет

О событии

Володимир Гришко вперше! у Києві з програмою «Vivat Паваротті»! До ювілеюлегендарного Лучано Паваротті!

Вперше! До 85-го ювілею легендарного італійського співака Лучано Паваротті - 27 листопада Народний артист України, неперевершений тенор Володимир Гришко презентує авторську програму «Vivat Паваротті»!  

Всіх прихильників творчості Лучано Паваротті та його талановитого учня і партнера по сцені Володимира Гришка очікують хіти вокалу, які пролунають у супроводі симфонічного оркестру!, хіти, які італійській тенор дуже любив виконувати у проекті «Pavarotti & friends». 

Володимир Гришко є одним із останніх учнів і партнерів по сцені італійського тенора. Одного разу, коли Володимир був солістом Метрополітен-Опера, з ним трапився дуже кумедний випадок:

«У той день було заплановано дві вистави: зранку оперa «Тоскa» Дж. Пуччіні (в арії Каварадоссі – Паваротті), а ввечері я виконував головну партію Андрія Хованського в опері Мусоргського «Хованщина», - згадує Гришко. - Ранкова вистава закінчилася у другій години дня, і я, щоб попасти у свою кімнату, мусив стояти в черзі прихильників Паваротті, котрі чекали на автограф майже 3 години. Дочекавшись останнього шанувальника, я зайшов. Лучано, сидячи біля дзеркала, автоматично запитав: «Як ваше ім'я? Давайте програмку для автографа». Відбулася пауза. Маестро, повернувся, побачив мене... Я обійняв його і теж взяв автограф на згадку. А на програмці мого спектаклю він написав: «Бажаю тріумфу». До речі, так воно і сталося!

Через два роки я запросив Паваротті на наш спільний концерт у Палац «Україна» до Києва. Того року Маестро мав безліч запрошень в інші країни світу. Але я переконав його відвідати саме Україну, за що він був дуже вдячний і довго ще розповідав колегам з Метрополітен-Опера, що в Україні живуть найкрасивіші жінки, дуже смачна їжа і що це надзвичайно співоча і талановита нація». 

Тому приходьте! Зі сцени пролунають надзвичайно щирі спогади Маестро Володимира Гришка про легендарного Лучано Паваротті. Ця подія залишиться у вашій пам'яті назавжди.

Зустрічаємось 27 листопада о 19:00. Жовтневий палац.

Предварительный заказ