Категории Информация
Кассы Добавить событие
23 декабря 2023

Magic Christmas Symphony

Цена: 350-1490 грн

МЦКИ "Октябрьский дворец"
Алея Героев Небесной Сотни, 1
Купить билет
350-1490 грн
Купить билет

Заказать билеты на "Magic Christmas Symphony"

Продолжительность события — 120 минут.
23 дек., суббота
18:00
350-1490 грн
Купить билет

О событии

Дозвольте диву трапитись! Запрошуємо вас на НОВИЙ новорічно-різдвяний «Magic Christmas Symphony»! - чаруючий світ вишуканої різдвяної музичної класики, яскраве шоу та магічні звуки Віденського балу, що наче магічні куранти сповістять про наближення Різдва…????????

Національний президентський оркестр запрошує вас зануритися у світ музики короля вальсів Йоганна Штрауса, американського майстра звуків Лероя Андерсона. Легкою кавалерією Франца Зуппе ми перенесемось у аристокрастичний Відень, а сакральне звучання українського Щедрика оповиє вечір затишком.

23 грудня у Жовтневому Палаці зберуться великий симфонічний ОРКЕСТР, неперевершений ХОР, неймовірні СОЛІСТИ, ГОСТІ проекту та, звісно, галантні ВЕДУЧІ - понад 100 артистів на сцені! Унікальний симбіоз, гармонія та вишуканість чекатимуть на Вас!

Подаруйте собі та близьким відчуття новорічного дива та особливої музичної насолоди! Нехай навіть у найскладніші часи, світло добра та надії не покидає вас.

Зустрінемось в суботу, 23 грудня у Жовтневому Палаці - найбезпечнішому концертному залі Києва!

На нижньому поверсі (у фойє) Жовтневого Палацу розташоване укриття. У разі повітряної тривоги усі глядачі та артисти разом чекатимуть її закінчення там, після чого концерт буде продовжено!

Якщо повітряна тривога триватиме до початку заходу – концерт розпочнеться після її закінчення (але не пізніше 20:40).

Слава Україні!

Бажаєте перейти на українську версію сайту?

Предварительный заказ
Заявка на промо-код